Bļugers izkārto vārtu guvumu savam maiņas biedram, “Penguins” pirmo reizi šosezon apspēlē “Hurricanes” (VIDEO)

13/03/2022 22:02
Teodors Bļugers

Šovakar Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” ar 3:2 pārspēja Karolīnas “Hurricanes”.

Rezultāts tika atklāts minūti pirms pirmā perioda beigām – Džons Marino ar piespēli atrada Bļugeru, kurš no aizvārtnes izdarīja piespēli Braienam Boilam, amerikānim izvirzot “Penguins” vadībā. Otrajā periodā pingvīnu uzbrucējs Dantens Heinens dubultoja komandas pārsvaru. Savukārt trešajā trešdaļā “Hurricanes” izspēlēja lielisku kombināciju, kuru ar precīzu metienu noslēdza Brets Peše.

Minūti un 39 sekundes pirms pamatlaika beigu sirēnas  “Penguins” kapteinis Sidnijs Krosbijs ar metienu no Pitsburgas zona panāca 3:1, iemetot ripu tukšos vārtos. Tomēr pretinieki nedomāja padoties, un Sebastjans Aho uz īsu laiku atjaunoja “Hurricanes” cerības, atkal samazinot deficītu līdz minimam – 3:2. Savukārt 12 sekundes pirms mača beigām Zaks Astons-Rīzs atkal iemeta ripu tukšos vārtos un pielika punktu – 4:2. Arī šajā guvumā viena no rezultatīvām ir Bļugera kontā.

Bļugers laukumā pavadīja 16 minūtes un četras sekundes, izdarot vienu metienu pa vārtiem, pielietojot trīs spēka paņēmienus un uzvarot 50% no iemetieniem. Šajā mačā latvietis izdarīja desmito un 11. rezultatīvo piespēli, kopā viņam 19 (8+11) punkti 43 spēlēs.

“Penguins” nākamo maču aizvadīs naktī uz 16. martu plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.