Bļugers izvairās no spēka paņēmiena, pretinieks lido aiz borta (VIDEO)

17/10/2019 10:34

Ar skaitu epizodi aizvadītās nakts Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē izcēlās Pitsburgas “Penguins” latviešu uzbrucējs Teodors Bļugers, kurš neļāva Kolorado “Avalanche” spēlētājam Nazemam Kadri pielietot spēka paņēmienu.

Pretinieku hokejists lielā ātrumā slidoja Bļugera virzienā, lai piespiestu viņu pie apmales. Pēdējā brīdī latviešu hokejists strauji piebremzēja, bet Kadri turpināja kustību. Vairs nespējot apstāties, viņš lidoja aiz borta uz savas komandas soliņu.

Jau ziņots, ka latviešu uzbrucēja Bļugera pārstāvētā ”Penguins” šonakt izcīnīja ceturto uzvaru pēc kārtas, papildlaikā pieveicot ”Avalanche” ar 3:2 un sagādājot pretiniekiem pirmo zaudējumu šosezon.

Bļugers kopā ar amerikāni Zeku Astonu-Rīzu un kanādieti Brendonu Tanevu turpināja spēlēt ”Penguins” trešās maiņas centra uzbrucēja pozīcijā. Latvietis laukumā pavadīja līdz šim visilgāko laiku šosezon – tieši 19 minūtes (no tām astoņas sekundes vairākumā un gandrīz divas ar pusi minūtes mazākumā).

Nospēlētajā laikā Bļugers izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, veica vienu spēka paņēmienu, otrā perioda sākumā skaisti izvirzījās no Nazema Kadri spēka paņēmiena, kā arī uzvarēja 50% iemetienu un ieguva neitrālu lietderības koeficientu. Latviešu centra uzbrucējs septiņas spēles šosezon ir nopelnījis divus (1+1) punktus.