Bļugers kaldina “Penguins” uzvaru NHL mačā (VIDEO)

01/04/2019 07:52

Latviešu uzbrucējs Teodors Bļugers Nacionālās hokeja līgas (NHL) ietvaros naktī uz pirmdienu pēc Latvijas laika aizvadīja savu 25. spēli šosezon Pitsburgas “Penguins” sastāvā, palīdzot viņa pārstāvētajai vienībai izcīnīt uzvaru.

“Penguins” ar 3:1 apspēlēja Karolīnas “Hurricanes” un arvien vairāk pietuvojās NHL izslēgšanas mačiem.

Bļugers laukumā pavadīja 13 minūtes un 40 sekundes, no kurām 49 sekundes bija mazākumā. Vēl viņš izdarīja trīs metienus pa vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus un bloķēja divus metienus, kā arī uzvarēja 30% iemetienu. Bļugers spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Trīs spēles pirms regulārās sezonas beigām Pitsburgai ir piecu punktu rezerve Austrumu konferencē pār devītajā vietā esošo Monreālas “Canadiens” un ar šo uzvaru Pitsburga praktiski nodrošināja vietu “play-off’’.

“Pingvīni” pārliecinoši uzsāka spēli, jau pirmajā periodā gūstot divus bezatbildes vārtus. Spēles 11. minūtē savus otros vārtus šosezon guva Garets Vilsons, turklāt neilgi pirms perioda beigām izcēlās arī pats Kalens.

Otrā trešdaļa pagāja bez vārtu guvumiem, bet ar momentiem pie abiem vārtiem .Jau trešās trešdaļas pirmajā minūtē precīzs bija Patriks Hornkvists, bet trešdaļas 13. minūtē Džeikobs Slavins vienus vārtus atguva, panākot 1:3. Karolīna vēl centās izglābties trīs minūtes pirms spēles beigām, nomainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču tas vairs neko nemainīja un spēle noslēdzās ar “Penguins” uzvaru.

Latvietis šosezon 25 spēlēs guvis sešus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles, kā arī ticis pie pozitīva lietderības koeficienta +8.

Nākamo spēli “Pingvīni” aizvadīs viesos naktī uz 3.aprīli plkst 2:30 pēc Latvijas laika, tiekoties ar Detroitas “Red Wings”, kura zaudējusi izredzes iekļūt ‘’Play-off’’.