Bļugers kļūst par spēles otro zvaigzni, rezultatīvs arī Balcers

11/11/2018 07:43

Amerikas Hokeja līgā (AHL) šonakt ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli Vilksbāres/Skrentonas ”Penguins” uzvarā izcēlās Teodors Bļugers. Tikmēr Beleviles ”Senators” graujošā zaudējumā rezultatīvu piespēli nopelnīja Rūdolfs Balcers.

Bļugera pārstāvētā ”Penguins” viesos ar 4:1 pieveica Hārtfordas ”Wolf Pack”, pārtraucot trīs zaudējumu sēriju un pakāpjoties uz piekto vietu Austrumu konferencē.

Latviešu uzbrucējs piedalījās abos pēdējos komandas vārtu guvumos. Bļugers piektajā minūtē guva savus piektos vārtus sezonā un palīdzēja ”Penguins” panākt 3:0. Savukārt septiņas minūtes līdz otrā perioda beigām viņš savam kontam pievienoja rezultatīvu piespēli.

Bļugers tika atzīts par mača otro zvaigzni. Viņš izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja sešas soda minūtes un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +3. Latvijas izlases uzbrucējs 13 spēlēs šosezon nopelnījis astoņus (5+3) punktus.

Tāpat ar rezultatīvu sniegumu izcēlās arī Rūdolfs Balcers, taču viņa pārstāvētā ”Senators” mājās ar 2:8 atzina Toronto ”Marlies” pārākumu un piedzīvoja trešo neveiksmi pēdējos četros mačos.

Latviešu uzbrucējs otrās trešdaļas vidū izdarīja rezultatīvu piespēli, palīdzot ”Senators” realizēt vairākumu un panākt 1:3. Balcers šoreiz neizdarīja nevienu metienu pa pretinieku vārtiem un pabeidza maču ar negatīvu lietderības koeficientu -2. Aizvadītajās 14 spēlēs viņš sakrājis 12 (5+7) punktus.

Vēl vienā citā spēlē Matīsa Kivlenieka pārstāvētā Klīvlendas ”Monsters” savā laukumā ar 4:2 pārspēja Ņikitas Jevpalova pārstāvēto Lavālas ”Rocket” un pārtrauca trīs zaudējumu sēriju, taču latviešu duelis laukumā šoreiz izpalika.

Kivlenieks palika uz ”Monsters” rezervistu soliņa, bet viņa konkurents Žans Fransuā Berube tika galā ar 27 no 29 pretinieku metieniem. Šosezon latviešu vārtsargs piedalījies četrās spēlēs, atvairot tikai 88,7% sāncenšu metienu un ielaižot 3,08 ripas.

Tikmēr Jevpalovs neizdarīja nevienu metienu pa pretinieku vārtiem un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu. Aizvadītajos 15 mačos viņa kontā ir trīs (2+1) punkti.

Savukārt Kristofers Bindulis atgriezās laukumā pēc gandrīz mēneša pārtraukuma, palīdzot Heršijas ”Bears” mājās ar 3:2 uzveikt vienu no Austrumu konferences līderēm Springfīldas ”Thunderbirds” un pārtraukt divu neveiksmju sēriju.

Latviešu aizsargs protokolā atzīmējās ar divām soda minūtēm un cīņu pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu. Viņš aizvadīja pirmo spēli kopš 17. oktobra un tikai otro maču sezonā. Līdz šim aizvadītajās divās cīņās Bindulis nav ticis pie punktiem.