Bļugers kopā ar “Penguins” pārspēj “Sabres” un noslēdz regulāro sezonu pirmajā vietā Austrumu divīzijā (VIDEO)

09/05/2021 00:42
Teodors Bļugers

Šovakar Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Teodors Bļugers un Pitsburgas “Penguins” regulārās sezonas pēdējā duelī ar 1:0 pārspēja Bufalo “Sabres” vienību, kas šajā sezonā spēlē bez savainotā Zemgus Girgensona.

Latviešu hokejists uz ledus pavadīja 12 minūtes un 27 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 50% iemetienos, spēli pabeidzot ar neitrālu lietderības koeficientu “0”.

Pirmajā periodā neviena no komandām nespēja gūt vārtus. Otrā trešdaļa iesākās ar “Penguins” vārtu guvumu, kad jau perioda otrajā minūtē izcēlās Džefs Kārters, kuram rezultatīvi asistēja Frederiks Gudro. Noslēdzošajās 20 minūtēs mača rezultāts nemainījās, uzvaru svinot “Penguins” komandai.

Bļugers regulārajā čempionātā piedalījās 43 cīņās, atzīmējoties ar septiņiem vārtiem un 15 rezultatīvām piespēlēm, nopelnot 16 soda minūtes un iekrājot pozitīvu lietderības koeficientu “+10”.

56 aizvadītajos dueļos “Penguins” iekrāja 77 punktus, kas ļauj finišēt pirmajā vietā Austrumu divīzijā. Tikmēr “Sabres” pamatturnīru noslēdza ar iegūtiem 37 punktiem, ierindojoties pēdējā pozīcijā divīzijā un visā līgā.