Bļugers labākais iemetienos, “Penguins” piedzīvo sakāvi Floridā (VIDEO)

08/02/2019 05:25
blugers-sportazinas

Trešo zaudējumu pēc kārtas Nacionālajā hokeja līgā (NHL) piedzīvojusi uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins”, kas šoreiz izbraukumā ar 2:3 pagarinājumā atzina Floridas “Panthers” pārākumu.

Latvietis uz ledus bija 8:05 minūtes, šajā laikā iespējot uzvarēt 60% iemetienu (labākais rādītājs komandā), izdarot vienu metienu pa vārtiem un veicot vienu spēka paņēmienu.

Aizvadītajās piecās NHL spēlēs Bļugera rēķinā ir divi vārtu guvumi.

Mača rezultātu pirmajā periodā atklāja “Panthers” uzbrucējs Jevgeņijs Dadonovs (1:0), kamēr otrajā periodā abas vienības ar gūtajiem vārtiem apmainījās pa vienai reizei (2:1).

Savukārt noslēdzošajā trešdaļā ar pirmo precīzo metienu šosezon izcēlās “Penguins”  zviedru aizsargs Markuss Petersons, panākot neizšķirtu rezultātu – 2:2.

Tāds tas saglabājās līdz pat pagarinājumam, kurā vienu apjukumu aizsardzībā izmantoja Maikls Matesons, izraujot uzvaru panteru labā – 3:2.

“Penguins” ar 54 spēlēs iegūtiem 63 punktiem nokritusi uz NHL Austrumu konferences astoto pozīciju.

Naktī uz 10. februāri “Pens” viesosies pie līgas līderes Tampabejas “Lightning”.