Bļugers labi atrod komandas biedru un nopelna 10. punktu šosezon (VIDEO)

21/02/2021 08:35
Teodors Bļugers kopā ar komandas biedriem

Pateicoties kvalitatīvai latviešu uzbrucēja Teodora Bļugera piespēlei, aizvadītajā naktī vārtus guva Maiks Matesons, kurš kaldināja Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienības Pitsburgas “Penguins” uzvaru ar 3:2 pret Ņujorkas “Islanders”.

Bļugers padeva precīzu piespēli Matesonam trešā perioda vidū, kad latviešu uzbrucēja komandas biedrs panāca 2:2. Tas bija Bļugera 10. punkts šosezon, jo 26 gadus vecais uzbrucējs 16 mačos guvis trīs vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles.

Bļugers laukumā pavadīja 16 minūtes un 44 sekundes, kā arī vienu minūti un 31 sekundi no šī laika viņš spēlēja mazākumā. Bļugers nopelnīja vienu rezultatīvu piespēli, kā arī bloķēja vienu metienu un maču pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Pirmajā periodā šajā mačā vārti netika gūti, bet otrajā 1:0 “Penguins” labā panāca Kriss Letangs. Pēc īsa brīža Džordans Eberle rezultātu izlīdzināja (1:1), taču trešajā spēles nogrieznī Broks Nelsons izvirzīja “Islanders” vadībā ar 2:1. Matesona vārti pēdējās trešdaļas vidū nodrošināja 2:2 neizšķirtu, taču uzvaras gols Letangam, kurš ar savu otro precīzo metienu spēlē panāca 3:2.

Nākamo spēli “Penguins” aizvadīs 24. februārī, kad pretinieku laukumā plkst. 2:00 pēc Latvijas laika spēkosies ar Vašingtonas “Capitals”.