Bļugers meistarīgi apspēlē “Wild” vārtsargu un palīdz “Canucks” uzvarēt

08/12/2023 08:15
Teodors Bļugers

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien izcēlās ar vārtu guvumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē, palīdzot Vankūveras “Canucks” savā laukumā ar 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) pārspēt Minesotas “Wild” vienību. Bļugers precīzs no vārtu priekšas bija trešā perioda trešajā minūtē, panākot 2:0.

Latviešu uzbrucējs laukumā kopumā bija 15 minūtes un 43 sekundes, no kurām 51 sekundi spēlēja vairākumā, bet minūti un divas sekundes – mazākumā. Bļugera kontā viens metiens pa vārtiem, viens bloķēts raidījums, 12 uzvarēti iemetieni no 18 un pozitīvs lietderības koeficients +1.

“Canucks” ar 35 punktiem 27 spēlēs ieņem trešo vietu Rietumu konferencē.

Nākamo maču Bļugera pārstāvētā komanda aizvadīs sestdien, kad savā laukumā uzņems Karolīnas “Hurricanes” hokejistus.