”Penguins” bez Bļugera palīdzības sagrauj ”Blue Jackets” (VIDEO)

23/09/2018 01:26

Pārbaudes spēli pirms jaunās Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonas naktī uz svētdienu aizvadīja klubi, kuru pirmssezonas nometnēs atrodas latviešu hokejisti Teodors Bļugers un Matīss Kivlenieks, taču neviens no viņiem nedevās laukumā Pitsburgas ”Penguins” mājās izcīnītajā uzvarā pār Kolumbusas ”Blue Jackets” (7:3).

”Penguins” jau trešās minūtes pirmajās sekundēs atklāja mača rezultātu, kad somu aizsargs Juso Rikola apspēlēja vairākus pretspēlētājus un sarūgtināja savu tautieti Jonasu Korpisalo (1:0).

Turklāt pirmās trešdaļas vidū mājinieki dubultoja savu pārsvaru. Mets Kalens pēc pretinieku vārtu apslidošanas nogādāja ripu tālajā vārtu stūrī un guva nedaudz kuriozus vārtus, pēc kuriem spēle turpinājās vēl diezgan ilgu laiku (2:0).

Otrās trešdaļas vidusdaļā pēc aizsarga Krisa Letanga un Adama Džonsona precīzajiem metieniem ”Penguins” panāca jau 4:0, taču dāņu uzbrucējs Olivers Bjorkstrans nepilnas trīs minūtes līdz otrās perioda beigām samazināja rezultāta starpību līdz trīs vārtiem (1:4).

Lai gan aizsargs Zaks Trotmans pēdējās trešdaļas ievadā atjaunoja mājiniekiem četru ripu pārsvaru (5:1), Bjorkstrans 51. minūtē noformēja sev ”hat-trick” un neļāva ”Penguins” justosies droši par uzvaru.

Neskatoties uz dāņu uzbrucēja lielisko sniegumu, ”Blue Jackets” gan nebija pa spēkam pietuvoties tuvāk un atjaunot intrigu. Turklāt pamatlaika pēdējās septiņās minūtes, izceļoties Garetam Vilsonam un savus otros vārtus gūstot Kalenam, mājinieki atjaunoja sev četru vārtu pārsvaru (7:3).

”Penguins” pirmssezonas nometnē šobrīd atrodas Latvijas izlases uzbrucējs Teodors Bļugers, bet kopā ar ”Blue Jackets” jaunajai sezonai patlaban gatavojas latviešu vārtsargs Matīss Kivlenieks, kurš komandas pirmajā pārbaudes spēlē pret Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvēto Bufalo ”Sabres” iedzīvojās savainojumā. Nedz Bļugers, nedz Kivlenieks šajā spēlē gan nepiedalījās.