Bļugers neveiksmīgs zaudējumā, Merzļikins vēro komandas uzvaru (VIDEO)

16/11/2019 08:16

Latvijas hokeja izlases centra uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Pitsburgas “Penguins” aizvadītajā naktī izbraukumā ar 1:2 (0:1, 0:1, 1:2) atzina Ņūdžersijas “Devils” hokejistu pārākumu.

25 gadus vecais Bļugers darbojās ceturtajā uzbrucēju trijniekā kopā ar Brendonu Tanevu un Zeku Astonu-Rīzu, laukumā pavadot 14:07 minūtes. Minūti un deviņpadsmit sekundes Bļugers spēlēja mazākumā, bet divas sekundes laukumā atradās vairākumā.

Sev atvēlētajā laikā Tedijs vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, izdarīja vienu spēka paņēmienu, kā arī bloķēja divus sāncenšu metienus. Spēli Bļugers noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”, atrodoties laukumā abās reizes, kad “Devils” guva vārtus.

Vienīgos vārtus Pitsburgas labā trešajā periodā guva Džons Džonsons, bet “Devils” rindās izcēlās Trevis Zeidžaks un Bleiks Kolmens. Pārliecinoši mājinieku vārtos darbojās Makenzijs Blekvūds, kurš atvairīja 38 no 39 “pingvīnu” raidītajiem metieniem.

“Penguins” piedzīvoja otro neveiksmi pēc kārtas. Nākamo spēli komanda aizvadīs jau naktī uz rītdienu, kad plkst. 2:00 pēc Latvijas laika savu skatītāju priekšā mērosies spēkiem ar Ņujorkas “Islanders”.

Bļugers 19 šajā sezonā aizvadītajās spēlēs ticis pie pieciem rezultativitātes punktiem: diviem vārtu guvumiem un trīs rezultatīvām piespēlēm. Tāpat latviešu uzbrucējs iekrājis lietderības koeficientu “-5”.

Savukārt citā spēlē Kolumbusas “Blue Jackets” latviešu vārtsargs Elvis Merzļikins no rezervistu soliņa vēroja savas komandas uzvaru ar 3:2 pagarinājumā savu skatītāju priekšā pār Stenlija kausa čempioni Seintluisas “Blues”.

Merzļikina konkurents Jonass Korpisalo atvairīja 25 no 27 pretinieku metieniem, bet ar vārtu guvumiem Kolumbusas komandā izcēlās Vladislavs Gavrikovs, Paskāls Dubuā un Zeks Verenskis. “Blue Jackets” līdz ar to pārtrauca divu zaudējumu mini-sēriju.