Bļugers NHL sezonu iesāk ar vārtu guvumu un pārliecinošu uzvaru pret “Lightning” (VIDEO)

13/10/2021 07:17
Teodors Bļugers

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Teodors Bļugers un Pitsburgas “Penguins” ar 6:2 pārliecinoši apspēlēja iepriekšējo divu sezonu čempionvienību Tampabejas “Lightning”.

Bļugers uz ledus pavadīja 16 minūtes un 22 sekundes, kuru laikā izcēlās ar vārtu guvumu, vairāk kā piecas minūtes līdz pamatlaika beigām ripu raidot tukšos pretinieku vārtos, trīs metieniem pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 33% iemetienu, spēli noslēdzot ar pozitīvu lietderības koeficinetu “+2”. Latvietis darbojās virknējumā kopā ar Dominiku Simonu un Broku Makginu.

“Penguins” sastāvā bez Bļugera ar vārtu guvumiem izcēlās maiņas partneris Simons, Dantons Heinens, Braiens Boils, Evans Rodrigess un Braiens Rasts. Tikmēr zaudētājiem pie gola tika Entonijs Sirelli un Aleksandrs Kilorns.

Jāpiemin, ka “Penguins” maču aizvadīja bez savām lielākajām zvaigznēm Sidnija Krosbija un Jevgēņija Malkina. Tāpat ārpus sastāva bija Džeks Gencels un Zeks Astons-Rīzs. Krosbijs nepiedalīsies pirmajos mačos, jo patlaban atgūstas no plaukstas operācijas, bet Gencels un Astons-Rīzs nupat kā atgriezušies no Covid-19 protokola. Savukārt Malkins ievietots ilgtermiņa savainoto hokejistu sarakstā.