Bļugeram pozitīvs koeficients ”Penguins” uzvarā, panākums arī Balcera pārstāvētajai ”Senators”

27/10/2018 10:36

Amerikas Hokeja līgā (AHL) aizvadītajā naktī panākumus izcīnīja latviešu uzbrucēju Rūdolfa Balcera un Teodora Bļugera pārstāvētās komandas, taču latviešu hokejisti ar rezultatīvu sniegumu šoreiz neizcēlās.

Otro uzvaru pēdējās trīs spēlēs svinēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Belevilas ”Senators”, kas savā laukumā ar 5:3 pieveica ”Grand Rapids Griffins”. Mājinieki uzvaras vārtus guva nepilnas piecas minūtes līdz pirmās trešdaļas beigām, kad izcēlās skaitliskajā mazākumā.

Balcers spēlēja pirmajā maiņā, taču šoreiz palika bez rezultativitātes punktiem un izdarīja tikai vienu metienu pa pretinieku vārtiem. Latviešu uzbrucējs spēli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1. Šosezon astoņos mačos viņš nopelnījis astoņus (4+4) punktus.

Tāpat panākumu izcīnīja arī Teodora Bļugera pārstāvētā Vilksbāres/Skrentonas ”Penguins”, ar 4:1 mājās sakaujot Heršijas ”Bears”, kuras rindās spēlē Kristofers Bindulis, un izcīnot piekto uzvaru pēdējos septiņos mačos. ”Penguins” izšķirošo pārsvaru ieguva otrajā trešdaļā, kurā iemeta divas ripas un panāca trīs vārtu pārsvaru.

Bļugers izpildīja trīs metienus pa sāncenšu vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1. Sezonā aizvadītajās septiņās cīņās viņš guvis divus vārtus. Tikmēr Bindulis nedevās laukumā. Šosezon latviešu aizsargs aizvadījis tikai vienu maču un pagaidām nav ticis pie neviena punkta.

Savukārt neveiksmi piedzīvoja Matīsa Kivlenieka pārstāvētā Klīvlendas ”Monsters”, kas izbraukumā ar 2:3 papildlaikā piekāpās Milvoki ”Admirals” un piedzīvoja otro zaudējumu pēc kārtas.

Kivlenieks palika uz rezervistu soliņa, kamēr viņa konkurents Žans Fransuā Berube tika galā tikai ar 15 no 18 pretinieku metieniem. Šajā sezonā latviešu vārtsargs līdz šim aizvadījis tikai vienu maču, atvairot 31 no 31 pretinieku metiena un paliekot sausā.