Bļugers par “Canucks”: Mums patīk spēlēt kopā un mēs vienkārši vēlamies cīnīties viens par otru

27/02/2024 10:40
Nokopēts
Teodors Bļugers

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Vankūveras “Canucks” spēlētājs Teodors Bļugers sarunā ar “The Hockey News” novērtējis šīs sezonas komandas sniegumu un panākumu atslēgu.

“Canucks” šobrīd ar 82 punktiem 60 spēlēs ir pirmajā vietā Rietumu konferencē un visā līgā. Bļugers aizvada veiksmīgu sezonu, taču pēdējā laikā kļuvis klusāks rezultativitātes ziņā. Latvijas hokejists 46 spēlēs iekrājis 23 (5+18) punktus, kā arī pozitīvu lietderības koeficientu +9.

“Vēl ejams tāls ceļš. Domāju, ka visu sezonu darām labu darbu, koncentrējamies uz nākamo spēli neatkarīgi no pretinieka,” izteicies Bļugers. “Nav tā, ka runājam, cik punktu mums nepieciešams, lai kaut kur tiktu. Vienkārši turpinām veidot savu spēli. Nemēģinām sasniegt noteiktu punktu skaitu, bet cenšamies kļūt labāki un spēlēt pareizi. Vienmēr jāatrod veids, kā uzvarēt maču, tāpēc ir labi, ka spēlēs ir dažādi izaicinājumi.”

Tāpat Bļugers piekrita, ka šosezon “Canucks” komandā ir daudz spēlētāju, kas var dot rezultātu. “Uzskatu, ka tas ir tas, kas ir vajadzīgs, jo, ja paskatāmies uz iepriekšējo sezonu, tad čempioniem “Golden Knights” bija liels sastāva dziļums, visi spēlēja, kā arī spēles laiks tika sadalīts vienlīdzīgi. Domāju, ka šobrīd mēs esam līdzīgā situācijā, jo ikviens var nest rezultātu, taču tajā pašā laikā spiediens nav uzlikts uz kādu konkrētu spēlētāju. Tas vairo pārliecību, jo visi jūtas labi.”

“Pavisam noteikti fani ir bijuši lieliski. Mēs uzņemam šo enerģiju, novērtējam, kā arī ceram, ka viņi turpinās mūs atbalstīt. Mums patīk spēlēt kopā, sastāvs ir lielisks. Mēs vienkārši vēlamies spēlēt viens par otru un līdzjutēji dod papildus motivāciju,” atzinis Latvijas hokejists.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
2.45
3.5
2.75
1.83
4
3.6
9.75
-
18.5
1.27
5.75
9.5
5.25
4.33
1.55
1.42
4.2
6
2.85
4.1
2.05
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām