Bļugers par lomas pieņemšanu: Tas noteikti nebija viegli

23/03/2023 21:42
Nokopēts
Teodors Bļugers

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Vegasas “Golden Knights” uzbrucējs Teodors Bļugers sarunā ar “The Atlhetic” pastāstījis par savu ceļu līdz NHL.

Latvietis komandai pievienojās marta sākumā. Desmit spēlēs “Golden Knights” rindās viņam pieci (2+3) rezultativitātes punkti. Salīdzinājumam, Pitsburgas “Penguins” rindās viņam divi vārti 45 spēlēs.

“Neteiktu, ka tas bija viegli. Tas noteikti nebija viegli,” par savas lomas pieņemšanu saka latvietis. “Spēlēt uzbrukumā ir jautrāk, gūt vārtus, vai nē? Tā ir spēles labākā daļa un ikviens to vēlas, bet katram ir arī velme kļūt par NHL komandas spēlētāju. Jau AHL man nācās pieņemt to lomu, lai paliktu tur. Esi noderīgs, izdari kaut ko komandas labā, to, ko neviens cits varbūt nav darījis,” uzsver uzbrucējs.

“Pitsburgā man vienā brīdī kļuva vieglāk spēlēt, kad lietas sāka padoties. Līdz ar lielāku pārliecību, laukumā juties komfortablāk. Ja tā ir cieša spēle un vari palīdzēt komandai noturēt vadību, puiši to novērtē un atzīst, un tā spēlēšana kļūst vēl patīkamāka,” atceras hokejists. “Nedomāju, ka esmu sasniedzis savus griestus. Vēl ir daudz iespēju, lai progresētu, kļūtu par labāko hokejistu un uzlabotu savu sniegumu uzbrukumā,” pārliecināts Bļugers.

TOP notikumi
1
X
2
6.25
4.8
1.46
4.8
4.1
1.65
1.41
4.75
7.5
4.8
3.9
1.68
3.1
3.75
2.15
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām