Bļugers pārtrauc savu sauso sēriju un palīdz “Golden Knights” vēlreiz pieveikt “Wild” (VIDEO)

04/04/2023 08:09
Teodors Bļugers

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers pirmdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē, palīdzot Vegasas “Golden Knights” viesos ar 4:3 (1:0, 1:3, 1:0, 0:0, 3:2) pēcspēles metienu sērijā pārspēt Minesotas “Wild” vienību.

Bļugers ar rezultatīvu piespēli izcēlās mača desmitajā minūtē, palīdzot Kīganam Kolesaram panākt 1:0 viesu labā. Ar rezultatīvām darbībām Teodors nebija izcēlies pēdējos četrus mačus, tostarp vienā no “Golden Knights” spēlēm viņš nepiedalījās.

Bļugers asistē “Golden Knights” pirmajā vārtu guvumā

Kopumā latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja desmit minūtes un 42 sekundes, no kurām 32 sekundes spēlēja mazākumā. Bļugers izpildīja vienu metienu vārtu rāmī, uzvarēja četros no septiņiem iemetieniem un spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1. Šosezon latviešu uzbrucēja kontā 60 spēlēs Pitsburgas “Penguins” un “Golden Knights” rindās 16 (4+12) rezultativitātes punkti.

Viesu rindās pamatlaikā divus vārtus guva Pāvels Dorofejevs, bet uzvaras pēcspēles metienu realizēja Railijs Smits. Mājinieku rindās ar precīziem metieniem izcēlās Juns Klinbergs, Brendons Duhems un Metjū Boldijs. Zīmīgi, ka šis bija abu komandu otrais savstarpējais duelis pēc kārtas, arī iepriekšējā mačā uzvaru svinot Bļugera pārstāvētajai vienībai.

Lasvegasas komanda ar 103 punktiem 77 spēlēs ir Klusā okeāna divīzijas un Rietumu konferences līdere un jau nodrošinājusi vietu Stenlija kausa izcīņā. Tikmēr “Wild”, neskatoties uz zaudējumu, ar 98 punktiem arī nodrošināja vietu izslēgšanas turnīrā. Minesotas vienība ieņem otro vietu Centrālajā divīzijā, bet Rietumu konferencē ir piektā. Nākamo maču “Golden Knights” aizvadīs otrdien, kad viesos tiksies ar Nešvilas “Predators” hokejistiem.