Bļugers pašaizliedzīgi bloķē metienus “Penguins” neizteiksmīgā zaudējumā (VIDEO)

22/01/2023 23:37
Pitsburgas Penguins

Šovakar Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” papildlaikā ar 1:2 zaudēja Ņūdžersijas “Devils”

Jau 56. sekundē “Devils” uzbrucējs Džeks Hjūzs ar metienu tuvajā stūrī atklāja rezultātu. Septītajā minūtē izlīdzinājumu panāca “Penguins” kapteinis Sidnijs Krosbijs un, lai sākums liecināja par iespējamo rezultatīvu spēli, pamatlaikā vārti vairs netika gūti.

Papildlaika otrajā minūtē “Penguins” izdevās gūt vārtus, tomēr tie netika ieskaitīti, jo vārtu gūšanas brīdī Pitsburgai bija četri laukuma spēlētāji un mājinieki palika mazākumā. “Devils” paņēma 30 sekunžu pārtraukumu, un vairākums tika realizēts, mājiniekiem piedzīvojot zaudējumu ar 1:2. Precīzs bija Dugijs Hemiltons.

Bļugers laukumā pavadīja 15 minūtes un 26 sekundes. Latvietis sev atvēlētajā laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem, trīs reizes stājās ripas ceļā un uzvarēja 40% no iemetieniem, maču pabeidzot ar neitrālu lietderību. Uzbrucējs bija laukumā mazākumā, kad “Penguins” ielaida otros vārtus.

Nākamo spēli “Penguins” aizvadīs naktī uz 25. janvāri plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Floridas “Panthers”.