Bļugers pielieto daudz spēka spēles “Penguins” uzvarā (VIDEO)

08/03/2019 08:02

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Pitsburgas “Penguins” uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien demonstrēja aktīvu spēka spēli, kaldinot viņa pārstāvētās komandas uzvaru ar 3:0 pret Kolumbusas “Blue Jackets”.

Bļugers spēlēja septiņas minūtes un 18 sekundes, kuru laikā astoņas sekundes pavadīja vairākumā, bet vienu minūti un septiņas sekundes cīnījās mazākumā. Vēl latvietim četri spēka paņēmieni.

“Penguins” sastāvā šajā mačā ar vārtu guvumiem izcēlās Niks Bjugstads, Fils Kesels un Sidnijs Krosbijs, kamēr uzvarētājiem vārtsargs Mets Marejs atvairīja visus 25 pretinieku metienus.

Bļugers šosezon 13 NHL spēlēs atzīmējies ar 4 (3+1) punktiem un pozitīvu lietderības koeficientu +2. Latvietis sakrājis septiņas soda minūtes un veicis kopumā 14 metienus pa vārtiem.

“Penguins” šobrīd ir trīs panākumu sērija, bet nākamais mačs Pitsburgas komandai jāaizvada naktī uz svētdienu, kad klubs plkst. 2:00 pēc Latvijas laika vēlreiz spēlēs pret “Blue Jackets”.