Bļugers pirmo reizi spēlē mazāk par desmit minūtēm, “Penguins” aptur uz viļņa esošu “Rangers” (VIDEO)

21/12/2022 08:32
Pitsburgas Penguins

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” ar 3:2 apspēlēja Ņujorkas “Rangers”.

Septiņu uzvaru sērijas īpašniece “Rangers” arī maču pret “Penguins” uzsāka jaudīgi, jau 22. sekundē atzīmējoties Krisam Kraideram. Otrajā periodā Jevgēņijs Malkins un Braiens Rasts panāca 2:1, savukārt trešajā trešdaļā komandas kapteinis Sidnijs Krosbijs palielināja pārsvaru līdz 3:1, nedaudz vēlāk Kraideram deficītu samazinot līdz 3:2.

Bļugers laukumā pavadīja deviņas minūtes, šī bija pirmā reizi šosezon, kad latvietis nospēlēja mazāk par desmit minūtēm. Trešdaļu no spēles laika latvietis pavadīja mazākumā. Uzbrucējs izdarīja vienu metienu pa vārtiem un pielietoja vienu spēka paņēmienu, kā arī uzvarēja 71% no iemetieniem.

Tikmēr Elvja Merzļikina pārstāvētā zaudēja Filadelfijas “Flyers” ar 3:5, kas komandai bija piektais zaudējums pēc kārtas. Vārtus sargāja Danīls Tarasovs, kurš atvairīja 34 no 38 metieniem, savukārt Merzļikins nebija arī uz soliņa. Pa diviem vārtiem uzvarētāju labā guvuši Treviss Koneknijs un Ovens Tipets.

Toronto “Maple Leafs” ar 4:1 pārspēja Tampabejas “Lightning” un revanšējās par neseno zaudējumu. Ar 1+1 izcēlās Viljams Nīlanders, kurš mača laikā izdarīja astoņus metienus pa vārtiem, gūstot savus 19. vārtus šosezon, tikmēr Ostons Metjūzs pretinieku vārtsargu pārspēja 17. reizi šosezon.

Karolīnas “Hurricanes” ar 4:1 pieveica Ņūdžersijas “Devils” un pagarināja punktu sēriju līdz 12 mačiem. Lielisku maču nospēlēja “Hurricanes” vārtsargs Pjotrs Kočetkovs, atvairot 37 no 38 metieniem.

Citi mači: Otavas “Senators” – Vinipegas “Jets” 1:5, Sentluisas “Blues” – Sietlas “Kraken” 2:5, Anahaimas “Ducks” – Losandželosas “Kings” 1:4, Kalgari “Flames” – Sanhosē “Sharks” 7:3.