Bļugers pret “Panthers” atgriežas laukumā ar aktīvu spēka spēli (VIDEO)

09/03/2022 07:15
Teodors Bļugers

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Teodors Bļugers un Pitsburgas “Penguins” ar rezultātu 3:4 atzina Floridas “Panthers” pārākumu. Latvietis atgriezās laukumā pirmo reizi kopš 23. janvāra, kad mačā pret Vinipegas “Jets” salauza žokli.

Bļugers uz ledus pabija 13 minūtes un 45 sekundes, no kurām vienu minūti un 41 sekundu darbojās skaitliskajā mazākumā. Tāpat uzbrucējs iekrāja divus metienus pa pretinieku vārtiem, trīs spēka paņēmienus un uzvarēja 55% iemetienu.

Pirmajā periodā divus vārtus guva “Panthers”, kad izcēlās Sems Reinhārts un Ārons Ekblads. Tikmēr otrajā trešdaļā “Penguins, pateicoties Braienam Rastam un Džeikam Gencelam, panāca neizšķirtu, bet “Panthers” uzbrucējs Entonijs Duklērs vairākumā atjaunoja vadību Floridas vienībai. Noslēdzošajās 20 minūtēs “Panthers” sastāvā atzīmējās Kārters Verhegs, bet “Panthers” rindās Sidnijs Krosbijs.

Žokļa operācijas dēļ Bļugers izlaida 16 spēles. Šosezon viņš piedalījies 41 mačā, atzīmējoties ar astoņiem vārtiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm. “Penguins” ar 77 punktiem 58 spēlēs ieņem sesto vietu Austrumu konferencē, bet “Panthers” ar 83 punktiem 57 dueļos ir otrajā pozīcijā.