Bļugers rāda klasi un NHL pusfinālu iesāk ar vārtu guvumu (VIDEO)

20/05/2023 07:33
Teodors Bļugers

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) turpinājās Stenlija kausa izcīņa. Rietumu konferences fināla pirmajā spēlē jeb Stenlija kausa pusfinālā Teodors Bļugers un Vegasas “Golden Knights” ar rezultātu 4:3 papildlaikā pārspēja Dalasas “Stars” vienību.

Bļugers uz ledus pavadīja 11 minūtes un 13 sekundes, kuru laikā izcēlās ar vienu vārtu guvumu, diviem metieniem pa vārtiem, diviem spēka paņēmieniem, uzvarēja 60% iemetienu, kā arī nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Pirmā perioda izskaņā “Stars” ieguva vadību, kad precīzs bija Džeisons Robertsons. Tikmēr otrās trešdaļas vidū “Golden Knights” panāca izlīdzinājumu uz rezultāta tablo, kad atzīmējās Viljams Karlsons. Iesākoties noslēdzošajām 20 minūtēm pamatlaika rezultāts bija 1:1.

Trešais periods sākās ar Vegasas vienības vārtiem, kad tos atkal guva Karlsons, bet jau pēc nedaudz mazāk kā trīs minūtēm atbildi parādā nepalika arī “Stars”, golu iemetot Rūpam Hincam. Pēc piecām minūtēm un 19 sekundēm atkal “Golden Knights” vadībā izvirzīja Bļugers. Vēlāk Vegasas hokejistiem gan pārsvaru neizdevās nosargāt, jo minūti un 59 sekundes līdz pamatlaika beigām 3:3 panāca “Stars” uzbrucējs Džeimijs Bens. Savukārt izšķirošos vārtus “Golden Knights” jau pagarinājuma 95 sekundē atnesa Brets Hovdens.

Pagājušajā sezonā “Golden Knights” Stenlija kausa izcīņai nekvalificējās, bet “Stars” cieta zaudējumu pirmajā kārtā.