Bļugers rezultatīvs otro spēli pēc kārtas (VIDEO)

24/12/2017 09:06

Latvijas izlases uzbrucējs Teodors Bļugers guvis vārtus otrajā Amerikas hokeja līgas (AHL) spēlē pēc kārtas, tomēr tas neglāba viņa pārstāvēto Vilkšēras-Skratonas “Penguins” komandu, kas ar 2:3 (1:0, 1:1, 0:2) piekāpās “Phantoms” hokejistiem.

Vārtu guvums no 0:20

Aizvadītajā naktī Bļugers ar vārtu guvumu atzīmējās pirmās trešdaļas beigās, kad pielaboja vārtu virzienā lidojošu ripu un atklāja spēles rezultātu. Spēles otrajā trešdaļā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, bet trešajā periodā “Phantoms” spēja gūt divus bezatbildes vārtus.

Latviešu uzbrucējs pa vārtiem meta četras reizes, bet spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Bļugers savu vārtu bagāžu papildinājis jau līdz deviņiem vārtu guvumiem šajā sezonā. Tāpat uzbrucēja kontā septiņas rezultatīvas piespēles.

Klīvlendas “Monsters” vārtsargs Matīss Kivlenieks bija savas komandas rezervē, vērojot 3:5 zaudējumu pret Milvolki “Admirals”. Rezervē bija arī otrs latviešu vārtsargs AHL – Kristers Gudļevskis, kura pārstāvētā Bridžportas “Sound Tigers” ar 5:1 uzvarēja Hartfordas “Wolf Pack”.