Bļugers “sausā” pret “Capitals”, Pitsburgai septītais zaudējums pēdējos desmit mačos (VIDEO)

07/03/2020 22:39

Septīto zaudējumu pēdējās desmit spēlēs Nacionālajā hokeja līgā (NHL) šovakar piedzīvoja Latvijas izlases centra uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas ”Penguins”, kas mājas spēlē piekāpās Vašingtonas “Capitals” ar rezultātu 2:5.

Latviešu uzbrucējs spēlēja ceturtajā uzbrucēju virknējumā kopā ar Semu Lafertiju un Brendonu Tanevu, laukumā pavadot 12 minūtes un 23 sekundes. Bļugers pielietoja vienu spēka paņēmienu, izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un uzvarēja četros no 13 iemetieniem, maču noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Rezultātu spēles otrajā minūtē atklāja “Capitals” hokejists Niks Douds, savukārt perioda turpinājumā viesi guva vēl divus bezatbildes vārtus, panākot vadību mačā 3:0. Spēles 17. minūtē ar vārtu guvumu izcēlās Niklass Bekstrems, bet trešos vārtus Vašingtonas vienības labā guva Ričards Panīks. Otrajā trešdaļā vārti netika gūti.

Trešā perioda ievadā “Penguins” neveiksmes turpinājās. Spēlē skaitliskajā vairākumā savus otros vārtus spēlē guva Vašingtonas kluba hokejists Douds, panākot rezultātu 4:0. Turpinājumā mājiniekiem divus vārtus tomēr izdevās atspēlēt, kad pēc Jevgeņija Malkina un Sidnija Krosbija metieniem “Penguins” panāca vien divu vārtu deficītu. Prieki nebija ilgi, jo septiņas minūtes līdz spēles beigu sirēnai Tīdžejs Ošijs atguva viesiem trīs vārtu pārsvaru, spēlei beidzoties ar rezultātu 5:2.

Naktī uz svētdienu laukumā dosies arī pārējās trīs latviešu pārstāvētās komandas – Kolumbusas “Blue Jackets”, Bufalo “Sabres” un Otavas “Senators”.

Austrumu konferencē “Penguins” ar 84 punktiem 66 spēlēs ieņem piekto vietu.