Bļugers savā 200. spēlē skaisti piespēlē un nopelna karjeras 79. punktu (VIDEO)

16/04/2022 22:08
Teodors Bļugers

Savā 200. regulārā čempionāta spēlē Nacionālajā hokeja līgā (NHL) ar rezultatīvu piespēli šovakar atzīmējās latviešu uzbrucējs Teodors Bļugers, kura pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” ar rezultātu 1:2 piekāpās Bostonas “Bruins”.

Bļugeram šī bija 200. spēle NHL regulārajos čempionātos, kuru laikā viņš atzīmējies ar 79 (31+48) punktiem. Jāpiebilst, ka Latvijas hokejistam ir arī 11 spēles “play-off”, kuru ietvaros viņš guvis vienus vārtus. Šogad viņš spēļu daudzumu Stenlija kausa izcīņā, visticamāk, palielinās, jo “Penguins” jau priekšlaicīgi nodrošinājusi tajā dalību.

Bļugers laukumā pavadīja 15:44 minūtes, no kurām 2:34 viņš spēlēja mazākumā. Latvietis trīs reizes meta pa vārtiem, atdeva vienu rezultatīvu piespēli un dueli pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1. Viņš bija viens no trijiem spēlētājiem “Penguins” rindās, kurš maču spēja pabeigt ar pozitīvu lietderību.

Pingvīni nonāca iedzinējos jau mača 49. sekundē, kad rezultātu atklāja Trents Frederiks, iegūstot Bostonai pārsvaru 1:0. Pēc neilga brīža, proti, mača otrajā minūtē Ēriks Haula panāca jau 2:0 “Bruins” labā, liekot “Penguins” kārtīgi apdomāt savu sniegumu mača ievadā. Par laimi Pitsburgai, vairāk vārti pirmajā trešdaļā netika gūti. Otrajā periodā Bļugers skaisti atspēlēja ripu Dantonam Heinenam, kurš ar precīzu metienu panāca 1:2.

Pēdējā trešdaļā vārtus neviens no klubiem vairs neguva, “Penguins” piedzīvojot sesto zaudējumu pēdējos astoņos mačos. Savukārt “Bruins” pārtrauca trīs neveiksmju sēriju. “Penguins” nākamo spēli aizvadīs 22. aprīlī plkst. 2:00 savā laukumā atkārtoti pret “Bruins”. Pitsburgai šosezon regulārajā turnīrā atlikušas vēl piecas cīņas.