Bļugers savā 200. spēlē skaisti piespēlē un nopelna karjeras 79. punktu (VIDEO)

16/04/2022 22:08
Teodors Bļugers

Savā 200. regulārā čempionāta spēlē Nacionālajā hokeja līgā (NHL) ar rezultatīvu piespēli šovakar atzīmējās latviešu uzbrucējs Teodors Bļugers, kura pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” ar rezultātu 1:2 piekāpās Bostonas “Bruins”.

Bļugeram šī bija 200. spēle NHL regulārajos čempionātos, kuru laikā viņš atzīmējies ar 79 (31+48) punktiem. Jāpiebilst, ka Latvijas hokejistam ir arī 11 spēles “play-off”, kuru ietvaros viņš guvis vienus vārtus. Šogad viņš spēļu daudzumu Stenlija kausa izcīņā, visticamāk, palielinās, jo “Penguins” jau priekšlaicīgi nodrošinājusi tajā dalību.

Bļugers laukumā pavadīja 15:44 minūtes, no kurām 2:34 viņš spēlēja mazākumā. Latvietis trīs reizes meta pa vārtiem, atdeva vienu rezultatīvu piespēli un dueli pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1. Viņš bija viens no trijiem spēlētājiem “Penguins” rindās, kurš maču spēja pabeigt ar pozitīvu lietderību.

Pingvīni nonāca iedzinējos jau mača 49. sekundē, kad rezultātu atklāja Trents Frederiks, iegūstot Bostonai pārsvaru 1:0. Pēc neilga brīža, proti, mača otrajā minūtē Ēriks Haula panāca jau 2:0 “Bruins” labā, liekot “Penguins” kārtīgi apdomāt savu sniegumu mača ievadā. Par laimi Pitsburgai, vairāk vārti pirmajā trešdaļā netika gūti. Otrajā periodā Bļugers skaisti atspēlēja ripu Dantonam Heinenam, kurš ar precīzu metienu panāca 1:2.

Pēdējā trešdaļā vārtus neviens no klubiem vairs neguva, “Penguins” piedzīvojot sesto zaudējumu pēdējos astoņos mačos. Savukārt “Bruins” pārtrauca trīs neveiksmju sēriju. “Penguins” nākamo spēli aizvadīs 22. aprīlī plkst. 2:00 savā laukumā atkārtoti pret “Bruins”. Pitsburgai šosezon regulārajā turnīrā atlikušas vēl piecas cīņas.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Helsinku Jokerit
25/09/2022 19:30

Bez arēnas, spēlētājiem un reputācijas – kas noticis ar “Jokerit” pēc izstāšanas no KHL?

Neilgi pēc Krievijas uzbrukuma Ukrainai februāra izskaņā, savu dalību no Kontinentālās hokeja līgas (KHL) atsauca divi ārzemju klubi – Rīgas “Dinamo” un Helsinku “Jokerit”. Un, ja mākslīgi izveidota Latvijas vienība…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…