Bļugers savā vārtu guvumā uzteic maiņas partnerus

20/05/2023 11:53
Nokopēts
Teodors Bļugers

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Vegasas “Golden Knights” uzbrucējs Teodors Bļugers sniedzis savus komentārus pēc aizvadītas spēles pret Dalasas “Stars”.

Jau vēstīts, ka Bļugers un “Golden Knights” ar rezultātu 4:3 papildlaikā pārspēja Dalasas “Stars” vienību. Bļugers uz ledus pavadīja 11 minūtes un 13 sekundes, kuru laikā izcēlās ar vienu vārtu guvumu, diviem metieniem pa vārtiem, diviem spēka paņēmieniem, uzvarēja 60% iemetienu, kā arī nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Bļugers savā vārtu guvumu slavēja savu komandas biedru Kīgenu Kolesāru. “Viņš paveica visu smagāko darbu. Arī pāris minūtes vēlāk viņš izveidoja momentu, kuru arī man, iespējams, vajadzēja realizēt,” pēc spēles atzina Bļugers.

“Mūsu virknējums vēlas iegūt laiku uzbrukuma zonā, kā arī pieturēt ripu. Mani maiņas partneri ir spēcīgi hokejisti, kuri var noturēt ripu zonā. Mums jācenšas izmantot šīs priekšrocības,” izteicās latvietis.

“Visi, kuri mūsu komandā konkrētā brīdī ir laukumā var izdarīt ļoti labu darbu. Ne tikai gūt vārtus,” atklāja Bļugers. “Noteikti negribējām tik ilgu spēli kā starp “Panthers” un “Hurricanes”. Svarīgākais ir uzvarēt, jo ātrāk, jo labāk.”

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
4.83
3.83
1.71
2.62
3.63
2.52
1.47
4.4
6.5
1.17
7.5
17
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām