Bļugers soda pretiniekus par kļūdu un ar rezultatīvu sniegumu kaldina “Penguins” uzvaru (VIDEO)

18/04/2021 00:40
Teodors Bļugers

Pateicoties kvalitatīvam Teodora Bļugera sniegumam, Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” naktī uz svētdienu ar rezultātu 3:2 apspēlēja Bufalo “Sabres”, kuras sastāvā šosezon traumas dēļ laukumā nedodas Zemgus Girgensons.

Bļugers otrajā periodā aiz “Sabres” vārtiem pārtvēra Dilana Kozensa piespēli, ātri noreaģēja un piespēlēja Evanam Rodrigesam, kurš savu iespēju izmantoja un panāca 2:0. Pirmos “Penguins” vārtus savukārt guva Džereds Makans, bet trešos – Braiens Rasts. Tikmēr “Sabres” sastāvā ar goliem izcēlās Teidžs Tompsons un Keisijs Mitlsteds.

Bļugers laukumā pavadīja 16 minūtes un 15 sekundes, kuru laikā atdeva vienu rezultatīvu piespēli, vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un uzvarēja 43% iemetienu. Viņš bija viens no pieciem “Penguins” hokejistiem, kurš spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

“Sabres” komanda, kas šobrīd ieņem pēdējo vietu NHL kopvērtējumā, pa “Penguins” vārtiem izdarīja 30 metienus, kamēr Pitsburga izdarīja 41 metienu. Pingvīnu vārtsargs Tristans Džarijs šajā spēlē atvairīja 28 metienus, kamēr “Sabres” ripu ķērājs Dastins Tokarskis tika galā ar 38 metieniem.

26 gadus vecais Latvijas izlases hokejists šosezon 31 spēlēs guvis četrus vārtus un atdevis 13 rezultatīvas piespēles, kas kopā dod 17 punktus. Viņam arī vidēji pozitīvs lietderības koeficients +10. Nākamo spēli “Penguins” aizvadīs jau svētdien, kad plkst. 22:00 pēc Latvijas laika atkārtoti viesos tiksies ar “Sabres” vienību.