Bļugers spēlē par sešām sekundēm mazāk nekā Malkins “Penguins” uzvarā (VIDEO)

31/12/2019 08:56

Aizvadītajā naktī Teodors Bļugers un viņa pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” ar 5:2 apspēlēja Otavas “Senators”.

Pirmajā trešdaļā pingvīni iemeta divas ripas pretinieku vārtos, atzīmējoties Jevgeņijam Malkinam un Dominikam Simonam. Nākamajās 20 minūtēs komandas apmainījās ar diviem vārtu guvumiem, savukārt noslēdzošajā periodā punktu pielika Džeiks Gincels, 20. reizi šosezon pārspējot pretinieku vārtsargu.

Teodors Bļugers laukumā pavadīja 17:46 minūtes – tas ir trešais lielākas laiks starp uzbrucējiem. Komandas līderis Malkins uz ledus bija par sešām sekundēm vairāk – 17:52 minūtes. Latviešu uzbrucējs jau tradicionāli daudz spēlēja mazākumā – 2:30 minūtes, kas ir otrs lielākais rādītājs visā komandā.

Mača laikā Bļugers pa vārtiem nemeta, izdarīja divus spēka paņēmienus un uzvarēja 42% iemetienu, spēli noslēdzot ar negatīvu lietderību -1. Sezonas 39 mačos viņš guvis piecus vārtus un atdevis sešas piespēles.

Ar diviem vārtiem un piespēli uzvarētāju rindās atzīmējās Malkins, trīs punkti (1+2) arī Gincelam. Abas ripas “Penguins” vārtos iemeta Niks Pols.

Pitsburgai tā bija trešā uzvara pēc kārtas. Ar 52 punktiem 39 spēlēs pingvīni pakāpušies uz otro vietu Metropolitēna divīzijā, apsteidzot Ņujorkas “Islanders”. Nākamo mačo “Penguins” aizvadīs naktī uz 3. janvāri plkst. 2:00 pēc Latvijas laika pret Sanhosē “Sharks”.