Bļugers spēlē pirmajā maiņā un gūst kārtējo punktu “Penguins” sastāvā AHL mačā (VIDEO)

19/01/2019 08:54

Amerikas Hokeja līgā (AHL) šonakt zaudējumu rezultatīvā cīņā piedzīvoja Teodora Bļugera pārstāvētā Vilksberijas/Skrentonas “Penguins”, savā laukumā ar 4:5 (2:1, 1:2, 1:2) atzīstot Ročestras “Americans” pārākumu.

Bļugers jau spēles ceturtajā minūtē palīdzēja “pingvīniem” izvirzīties priekšā, kad pēc viņa un Ītana Prova piespēlēm rezultātu atklāja Entonijs Andželo. Mačs turpinājās ar rezultatīvu hokeju abu komandu izpildījumā, tomēr noslēdzošajā periodā divi zviedra Viktora Olofsona vārti ļāva “Americans” panākt 5:3, un “Penguins” tikai priekšpēdējā minūtē pietuvojās līdz 4:5. Atlikušajā laikā laukuma saimniekiem neizdevās izglābties no zaudējuma, kas Bļugera pārstāvētajam klubam bija otrais pēc kārtas un trešais pēdējās četrās spēlēs.

Teodors darbojās “Penguins” pirmajā uzbrucēju virknējumā un bez rezultatīvas piespēles latvietis atzīmējās arī ar vienu metienu pa vārtiem un pozitīvu lietderības koeficientu +1. Bļugera rēķinā šosezon aizvadītajā 41 spēlē 17 vārti un 15 piespēles jeb 32 punkti, kas ir labākais rādītājs komandā.

Citā mačā minimālu uzvaru savā laukumā pār vārtsarga Matīsa Kivlenieka pārstāvēto Klīvlendas “Monsters” guva Lavālas “Rocket” ar Ņikitu Jevpalovu sastāvā. Vienīgos un vienlaikus uzvaru nesošos vārtus “Rocket” labā 16. minūtē guva Alekss Belzils.

Šosezon 13 (5+8) rezultativitātes punktus iekrājušais uzbrucējs Jevpalovs šoreiz statistikas ailēs neatzīmējās, tikmēr Kivlenieks, kurš šosezon “Monsters” kreklā laukumā izgājis desmit mačos, šoreiz palika ārpus Klīvlendas vienības pieteikuma.