Bļugers teju divas minūtes cīnās mazākumā uzvarētā NHL mačā (VIDEO)

22/03/2019 06:56

Latviešu hokejists Teodors Bļugers ceturtdien nopelnīja divu minūšu noraidījumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, bet viņa pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” viesos ar 2:1 pēcspēles metienos uzveica Nešvilas “Predators”.

Bļugers šajā mačā laukumā pavadīja 13 minūtes un vienu sekundi, no kurām vienu minūti un 51 sekundi cīnījās mazākumā. Viņš spēles laikā nopelnīja vienu noraidījumu, kā arī tika pie negatīva lietderības koeficienta -1.

Latvietis šajā spēlē bija otrajā uzbrucēju virknējumā kopā ar Filu Keselu un Džeredu Makenu.

Pirmais periods “Penguins” un “Predators” duelī noslēdzās bez vārtu guvumiem, taču spēles otrajā nogrieznī viesus vadībā izvirzīja Kriss Letangs. Trešā perioda beigās Raiens Eliss panāca 1:1. Savukārt izšķirošo pēcspēlēs metienu Pitsburgas komandai realizēja Sidnijs Krosbijs.

“Penguins” ar šo panākumu pārtrauca trīs zaudējumu sēriju, bet “Predators” pārtrūka triju uzvaru sērija.

20 nospēlētajā spēlēs šosezon “Penguins” sastāvā, Bļugers atzīmējies ar četriem vārtu guvumiem un trim rezultatīvām piespēlēm, kā arī pozitīvu lietderības koeficientu +5.

Nākamais mačs Pitsburgas vienībai paredzēts 24. martā pulksten 2.00 pēc Latvijas laika viesos ar Dalasas “Stars”.