Bļugers tiek pie 20. rezultatīvās piespēles šosezon un +/- rādītāja rekorda

22/03/2024 07:27
Teodors Bļugers

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) pie rezultatīvas piespēles tika Teodors Bļugers, kurš palīdzēja Vankūveras “Canucks” ar 4:1 pārspēt Monreālas “Canadiens”. Artūrs Šilovs palika rezervē.

Bļugers piedalījās “Canucks” trešajos vārtos, filigrāni asistējot Konoram Gārlandam, kurš aizslidoja pretuzbrukumā un tobrīd panāca 3:0. Tā Latvijas uzbrucējam bija 20. rezultatīvā piespēle šosezon.

Bļugers kopumā aizvadīja ļoti produktīvu maču, laukumā pavadot 13 minūtes un 31 sekundi, no kurām trīs minūtes un viena sekundi viņš spēlēja skaitliskajā mazākumā. Sev atvēlētajā laikā Bļugers atzīmējās ar trīs metieniem, diviem spēka paņēmieniem un pozitīvu lietderības koeficientu +3, kas ir viņa labākais rādītājs šosezon.

Par “Canucks” galveno varoni kļuva aizsargs Ņikita Zadorovs, kurš guva divus vārtus un tika atzīts par spēles pirmo zvaigzni. Vēl precīzs bija zviedrs Nilss Amans. Monreālu no zaudējuma neglāba 2022. gada drafta pirmā numura, slovāka Juraja Slafkovska vārtu guvums.

Tikmēr uz Vankūveras rezervistu soliņa ceturto spēli pēc kārtas atradās Šilovs. Arī šoreiz, līdzīgi kā iepriekšējos mačos, laukumā devās Keisijs Desmits, kurš atvairīja 16 no 17 metieniem. “Canadiens” vārtsargs Sems Montembo, kurš pērn sargāja Kanādas izlases vārtus pasaules čempionātā, tika galā ar 21 no 25 pretinieku “šāvieniem”

“Canucks” ar 70 spēlēs izcīnītiem 96 punktiem ir Rietumu konferences līdervienība.