Bļugers trešo AHL spēli pēc kārtas tiek pie rezultativitātes punktiem (+VIDEO)

22/01/2017 12:11

Ņujorka, 22.janv., LETA. Ar rezultatīvu piespēli Amerikas Hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta mačā sestdien atzīmējās latviešu uzbrucējs Teodors Bļugers, pie rezultativitātes punktiem tiekot trešajā spēlē pēc kārtas.

Tikmēr viņa pārstāvētā Vilksbāres/Skrentonas “Penguins” komanda savā laukumā ar 5:1 (1:0, 3:0, 1:1) pārspēja Hēršijas “Bears”.

Bļugers ar rezultatīvu piespēli atzīmējās otrā perioda sākumā, kad palīdzēja komandas biedram Raienam Hagertijam panākt 3:0.

Bļugers šajā mačā divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, cīņu noslēdzot ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Latviešu uzbrucējs ar rezultativitātes punktiem izcēlies trīs mačos pēc kārtas, tiekot pie vieniem vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm. Šosezon Bļugers 20 mačos guvis četrus vārtus, atdevis sešas rezultatīvas piespēles un ticis pie pozitīva lietderības koeficienta +11.

Tikmēr smagu zaudējumu sestdien cieta uzbrucēja Ņikitas Jevpalova pārstāvētā Sanhosē “Barracuda”, kas viesos ar 2:7 (1:2, 1:1, 0:4) piekāpās Ontario “Reign”.

Jevpalovs šajā mačā trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un tika pie negatīvas lietderības koeficienta -1.

Jevapalovs šosezon 34 spēlēs guvis sešus vārtus, atdevis trīs rezultatīvas piespēles un ticis pie pozitīva lietderības koeficienta +6.

Tāpat zaudējumu piedzīvoja vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Sirakjūsas “Crunch”, kas savā laukumā ar 0:4 (0:0, 0:0, 0:4) kapitulēja Jūtikas “Comets”.

Gudļevskis šajā mačā atradās uz rezervistu soliņa, bet Edams Vilkokss “Crunch” vārtos atvairīja 24 no 27 pretinieku mestajām ripām. Līdz pat trešā perioda vidum viņš stāvēja “sausā”, bet pēc tam 16 sekunžu laikā ielaida divus vārtus.

Gudļevskis šosezon vārtu sargājis 20 AHL spēlē, vidēji ielaižot 2,74 ripas un atvairot 88,6% metienu.

AHL regulārā čempionāta kopvērtējumā Atlantijas divīzijas un visas līgas līdere ir “Penguins”, kas 42 mačos tikusi pie 63 punktiem. Ziemeļu divīzijā ar 48 punktiem 40 mačos līdere ir “Crunch”, bet “Barracuda” ar 42 punktiem 34 spēlēs atrodama Klusā okeāna divīzijas trešajā pozīcijā.