Bļugers turpina krāt punktus NHL un palīdz “Penguins” izcīnīt uzvaru (VIDEO)

24/03/2019 05:13

Latviešu hokeja uzbrucējs Teodors Bļugers sestdien ar savu rezultativitāti un augstvērtīgo sniegumu palīdzēja Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandai Pitsburgas “Penguins”  izcīnīt uzvaru regulārā čempionāta mačā.

“Penguins” ar 3:2 apspēlēja Dalasas “Stars” vienību, Bļugeram labi pacīnoties un atdodot rezultatīvu piespēli “Penguins” uzvaras vārtos pēdejā trešdaļā, kad precīzs bija Džereds Makens. Zīmīgi, ka šie vārti tika gūti “Penguins” mazākumā.

Bļugers šajā mačā laukumā pavadīja 16 minūtes un 58 sekundes no kurām vienu minūti un 49 sekundes latvietis spēlēja mazākumā. Viņš šajā spēlē izpildīja vienu spēka panēmienu, divreiz bloķēja pretinieku metienus, uzvarēja 55% iemetienu, atdeva rezultatīvu piespēli un maču pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +2, kas bija dalīti labākais komandā.

Latvietis spēlēja otrajā uzbrucēju virknējumā ar Džeredu Makenu un Filu Keselu. Bļugers pēdējos mačos jau ir kļuvis par regulāru otrās maiņas uzbrucēju.

Uzvarētājiem divus vārtus šajā spēlē guva Makens, bet vienreiz precīzs bija Džeks Gencels. Savukārt “Stars” rindās vārtus guva Endrjū Kogliāno un Tailers Segins.

Bļugers šosezon kopš debijas NHL ir atzīmējies ar četriem vārtiem un četrām rezultatīvām piespēlēm 22 mačos.