Bļugers turpina krāt punktus, “Penguins” revanšējas “Flyers” (VIDEO)

05/05/2021 07:23
Teodors Bļugers

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Teodors Bļugers un Pitsburgas “Penguins” ar 7:3 apspēlēja Filadelfijas “Flyers”, revanšējoties par dienu iepriekš piedzīvoto neveiksmi ar 2:7.

Bļugers laukumā pavadīja 14 minūtes un 18 sekundes, kuru laikā atzīmējās ar rezultatīvu piespēli un uzvarēja 83% iemetienu, maču noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmajā periodā “Penguins” vadībā izvirzīja Markuss Petersons, bet nākamos divus vārtus Pitsburgas vienība guva otrās trešdaļas ievadā, kad precīzi bija Džeiks Gencels un Sidnijs Krosbijs. Vēlāk divreiz izcēlās “Flyers” hokejisti Džastins Brauns un Šons Kuturjē.

Noslēdzošajās 20 minūtēs četrus vārtus iemeta “Penguins”, kad to izdarīja Džeisons Zakers, otro reizi duelī atzīmējās Krosbijs, tukšos vārtos ripu raidīja Marks Fridmans, kam rezultatīvi asistēja Bļugers, bet vairākumu realizēja Džons Marinos. Vienu golu zaudētājiem atguva Treviss Koneknijs.

“Penguins” ar 73 punktiem 54 spēlēs ieņem pirmo vietu Austrumu divīzijā, kur otrajā vieta ar 71 punktu 52 spēlēs ir Vašingtonas “Capitals”. “Flyers” ar 53 punktiem 55 cīņās ir sestā. Nedēļas turpinājumā “Penguins” regulārā čempionāta pēdējās spēlēs savā laukumā divreiz tiksies ar Bufalo “Sabres” vienību, kurai šosezon traumas dēļ nevarēja palīdzēt Zemgus Girgensons. Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 16.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.