Bļugers turpina priecēt – vienīgie “Penguins” komandas vārti un trešās zvaigznes gods (VIDEO)

18/03/2019 07:58

Ar saviem ceturtajiem vārtiem Nacionālās hokeja līgas (NHL) karjerā šonakt izcēlās latvietis Teodors Bļugers, bet viņa pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” savā laukumā ar rezultātu 1:2 (0:0, 0:0, 1:1, 0:1) savā laukumā pagarinājumā piekāpās Filadelfijas “Flyers.

Bļugers ar precīzu metienu izcēlās noslēdzošā perioda trešajā minūtē, kad pēc Fila Kesela  metiena pie atlēkušās ripas vārtu priekšā pirmais bija tieši Teodors, raidīdams to tīklā un atklājot cīņas rezultātu.Panākuma noturēšanai “Penguins” pietrūka pavisam maz, jo 19 sekundes pirms pamatlaika beigām Džeimss van Rimsdīks panāca izlīdzinājumu 1:1.

Sekoja pagarinājums, un arī tajā veiksme uzsmaidīja viesiem, četras sekundes pirms papildlaika beigām uzvaru “Flyers” vienībai izraujot Šona Kuturjē.

Bļugers, kurš tika atzīts par mača trešo zvaigzni, darbojās otrajā uzbrucēju virknējumā kopā Keselu un Braienu Rastu, uz ledus pavadot 11:26 minūtes (1:06 mazākumā) un izceļoties ar diviem metieniem pa vārtiem, vienu spēka paņēmienu, pārtvertu ripu, uzvarētiem četriem iemetieniem (no pieciem) un pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Latviešu uzbrucējs savā NHL debijas sezonā līdz šim piedalījies 19 spēlēs un guvis četrus vārtus, izpildījis trīs rezultatīvas piespēles, nopelnījis deviņas soda minūtes un iekrājis pozitīvu lietderības koeficientu +5.

Ar 88 punktiem 73 spēlēs “Penguins” Austrumu konferences kopvērtējumā ieņem sesto vietu, kamēr “Flyers” 72 cīņās iekrājusi par desmit punktiem mazāk un noslēdz labāko desmitnieku austrumos.

“Penguins” tagad priekšā četru izbraukuma maču sērija, kas sāksies naktī uz trešdienu ar dueli pret Karolīnas “Hurricanes”.