Bļugers un Jevpalovs AHL mačos izceļas ar vārtu guvumiem

16/12/2018 09:17

Latviešu hokeja uzbrucēji Teodors Bļugers un Ņikita Jevalovs sestdien guva vārtus Amerikas Hokeja līgas (AHL) spēlēs.

Jevpalova pārstāvētā Lavālas “Rockets” savā laukumā ar 4:0 (2:0, 0:0, 2:0) sagrāva Sirakjūsas “Crunch”.

Jevpalovs sev atvēlētajā laikā izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, no kuriem viens bija precīzs. Tāpat Latvijas hokejists maču pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +3. Latvietis guva komandas trešos vārtus.

Tikmēr citā mačā Bļugers kaldināja Vilksbāres/Skrentonas “Penguins” panākumu mājās ar 5:2 (0:0, 3:2, 2:0) pār Leihaiveli “Phantoms”.

Bļugers izlīdzināja mača rezultātu otrajā trešdaļā. Viņš kopumā spēles laikā tikai vienu reizi meta pa vārtiem, ar vienīgo piegājienu gūstot vārtus. Vēl viņš nopelnīja divas soda minūtes un spēli pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Vēl spilgtu spēli aizvadīja vārtsargs Edmunds Matīss Kivlenieks, kurš nespēja palīdzēt viņa pārstāvētajai Klīvlendas “Monsters” izcīnīt uzvaru. “Monsters” mājās ar 1:2 (0:0, 0:1, 1:0, 0:1) papildlaikā piekāpās Ročesteras “Americans”.

Kivlenieks laukumā bija pamatlaikā trīs periodu ietvaros atvairīja 37 no 38 pretinieku metieniem, bet papildlaikā laukumā stājās viņa konkurents Žans-Fransuā Berubē, kurš tika galā ar trīs pretinieku metieniem.

Savukārt cita uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Belevilas “Senators” ar 1:3 (0:1, 1:1, 0:1) viesos piekāpās Binghemtonas “Senators”.

Balcers sev atvēlētajā laikā veica vienu metienu pa pretinieku vārtiem, bet ar rezultativitātes punktiem neizcēlās. Daudzsološais uzbrucējs šajā mačā nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Savukārt Austrumkrasta hokeja līgas (ECHL) mačā  savā starpā spēkiem mērojās uzbrucēja Roberta Locāna pārstāvētā Norfolkas “Admiral” un Vīlingas “Nailers”, kurā spēlē uzbrucējs Renārs Krastenbergs.

Uzvaru spēlē guva “Nailers” ar 5:1 (2:0, 2:1, 1:0), bet latviešu hokejisti ar rezultativitātes punktiem neizcēlās. Locāns izpildīja divus metienus pa vārtiem, nopelnot neitrālu lietderības koeficientu, bet Krastenbergs veica četrus metienus pa vārtiem, tiekot pie pozitīvas lietderības +1.