Bļugers un “Penguins” apspēlē spēcīgo Vegasu, Girgensonam neveiksme pret čempioniem (VIDEO)

02/12/2022 07:40
Teodors Bļugers

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Teodors Bļugers un Pitsburgas “Penguins” ar rezultātu 4:3 uzvarēja Rietumu konferences līdervienību Vegasas “Golden Knights”.

Bļugers laukumā pavadīja 11 minūtes un 20 sekundes, trīs minūtes un 20 sekundes pavadot mazākumā. Tāpat viņš izcēlās ar diviem metieniem pa vārtiem, vienu spēka paņēmienu, vienu bloķētu metienu, kā arī 44% uzvarētu iemetienu un neitrālu lietderības koeficientu 0.

Uzvarētājiem ar precīziem metieniem izcēlās Rikards Rakels, Džeiks Gencels, Kasperi Kapanaens un Brendons Makgins. Zaudētājiem pie gola tika Džeks Aikels, Šī Teodors un Railijs Smits. “Penguins” izcīnīja pirmo panākumu pēdējās trīs spēlēs, bet “Golden Knights” šis bija jau trešais zaudējums pēdējos četros mačos.

Citā duelī Zemgus Girgensons un Bufalo “Sabres” ar rezultātu 4:6 atzina čempionvienības Kolorādo “Avalanche” pārākumu. Girgensons uz ledus bija 11 minūtes un 44 sekundes, kuru laikā viņš izdarīja vienu metienu pa vārtiem, veica vienu spēka paņēmienu, bija pārāks 50% iemetienu, kā arī maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu 0.

“Sabres” vienībā savu gūto vārtu kontu papildināja Teidžs Tompsons, Alekss Taks, Džons Peterka un Dilans Kozens. “Avalanche” rindās ar diviem vārtiem atzīmējās Džozefs “J.T.” Kompfers un Neitans Makkinons. Viņiem ar vienu golu palīdzēja Miko Rantanens un Arturi Lekhonens.