Bļugers un “Penguins” īsi pēc pusnakts pēc Latvijas laika atklās NHL hokeja balli

Penguins pret Flyers
Pitsburgas "Penguins" pret Filadelfijas "Flyers" | Foto: Pitsburgas "Penguins"

Gaidāmajā naktī plkst. 00:30 pēc Latvijas laika Nacionālās hokeja līgas () vienība Pitsburgas “Penguins” sezonas pirmajā spēlē izbraukumā tiksies ar savu principiālāko sāncensi – Filadelfijas “Flyers”.

Komandām nebija daudz laika, lai sagatavotos sezonai. Visām 2019./2020. gada sezonas “play-off” dalībniecēm treniņnometnes varēja sākties vien 4. janvārī, savukārt 9. janvārī “Penguins” vienība bija spiesta atcelt treniņu, lai izvairītos no iespējamās Covid-19 izplatīšanas.

Sagaidāms, ka Bļugers sezonu iesāks ceturtajā maiņā kopā ar Brendonu Tanevu un Drjū O’Konoru, kurš šajā virknējumā aizvieto savainoto Zaku Astonu-Rīsu.

Starpsezonā “Penguins” parādījās vairāki jauni vārdi. Augusta beigās Pitsburga veica maiņas darījumu ar Toronto “Maple Leafs”, iegūstot trīs hokejistus, no kuriem vislielākās ievērības cienīgs ir Kasperi Kapanens – aizvadītajā sezonā soms sakrāja 36 (13+23) punktus 69 pamatturnīra cīņās. Viņš gan ir savainots un pagaidām savai jaunai vienībai nepalīdzēs.

Tomēr lielākais pienesums kā vienmēr tiek gaidīts no komandas galvenajām zvaigznēm – kapteiņa Sidnija Krosbija, Jevgēņija Malkina, Džeika Gencela un aizvadītās sezonas labākā vārtu guvēja Braiena Rasta. 2019. un 2020. gadā pingvīnu līderus mocīja savainojumi, kuru dēļ komanda diezgan reti spēlēja optimālā sastāvā.

Filadelfijas vienība allaž tika uzskatīta par “Penguins” principiālāko sāncensi. Arī “Flyers” rudenī izdevies iztikt bez lieliem zaudējumiem sastāvā – to turpinās pārstāvēt Treviss Koņečnijs, Šons Kuturjē, Jakubs Voračeks, Klods Žiru un citi.

Pēdējos desmit mačos neliels pārsvars ir par labu Filadelfijai – 6-4, tiesa, lielākais panākums šajā laika posmā pieder tieši Pitsburgai – 2019. gada oktobrī komanda uzvarēja ar 7:1. Līdz ar to jau 2020./2021. gada sezonas pirmajā spēlē hokeja līdzjutējus sagaida saspringta un principiāla cīņa.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par