Bļugers un “Penguins” izlaiž pārsvaru, “Rangers” panāk sērijas izšķirošo maču (VIDEO)

14/05/2022 07:16
Teodors Bļugers

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Teodors Bļugers un Pitsburgas “Penguins” ar rezultātu 3:5 atzina Ņujorkas “Rangers” pārākumu. Pēc šī panākuma Rietumu konferences izslēgšanas spēļu pirmās kārtas sērijā rezultāts kļuvis neizšķirts 3-3, kas nozīmē, ka sērijas uzvarētājs izšķirsies septītajā mačā.

Bļugers šoreiz uz ledus pavadīja deviņas minūtes un 59 sekundes, kuru laikā ar rezultatīvām darbībām neizcēlās, bet veica vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku metienu, uzvarēja 57% iemetienu, dueli noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

“Penguins” jau pirmajā periodā ieguva divu vārtu pārsvaru, kad vienību vadībā izvirzīja Džefs Kārters un Braiens Rasts. Tikmēr otrās trešdaļas ievadā skaitlisko vairākumu realizēja “Rangers” uzbrucējs Mika Zibanejads, bet minūtes un 16 sekundēm viņš vēlreiz ripu raidīja pretinieku vārtos, panākot līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Otrā perioda turpinājumā “Rangers” trešos vārtus vairākumā atnesa Kriss Kreiders, bet pēc nedaudz mazāk kā trīs minūtēm “Penguins” hokejists Jevgēņijs Malkins atkal atjaunoja līdzsvaru uz tablo. Noslēdzošajās pamatlaika 20 minūtēs golus spēja iemests tikai “Rangers” komanda. Minūti un 28 sekundes pirms trešdaļas noslēguma savus otros vārtus spēlē guva Kreiders, bet vēlāk ripu jau tukšos “Penguins” vārtos raidīja Endrjū Kops.

Abu komandu izšķirošais un septītais sērijas duelis norisināsies naktī uz pirmdienu plkst. 2:00 pēc Latvijas laika. Šī pāra uzvarētajam otrajā kārtā būs jāspēlē pret Bostonas “Bruins” vai Karolīnas “Hurricanes”.