Bļugers un “Penguins” lūkos izlīdzināt rezultātu sērijā

03/08/2020 15:28
Teodors Bļugers

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” ar latviešu uzbrucēju Teodoru Bļugeru ierindā gaidāmajā naktī plkst. 3:00 tiksies ar Monreālas “Canadiens”.

“Penguins” uzdevums būs izlīdzināt rezultātu sērijā, jo kvalifikācijas kārtas cīņā līdz trijām uzvarām vadībā ar 1-0 šobrīd ir “Canadiens”, kas pirmajā spēlē guva virsroku ar 3:2.

Astoņas komandas, kas pārvarēs kvalifikācijas kārtu, sezonu turpinās Stenlija kausa izcīņā, kur tās pievienosies astoņām spēcīgākajām vienībām [četras labākās no katras konferences], kurām nebija nepieciešams piedalīties kvalifikācijas kārtā un kuras konferenču ceturtdaļfinālus jau sasniegušas.

Bļugers šosezon 69 spēlēs regulārajā čempionātā atzīmējās ar deviņiem vārtu guvumiem un 13 rezultatīvām piespēlēm, kopā iekrājot 22 punktus. Viņam arī 25 soda minūtes un pozitīvs lietderības koeficients +2.

Savukārt vienīgajā kvalifikācijas kārtas spēlē Bļugers iekrāja negatīvu lietderību -2 un palika bez punktiem.

Rezultatīvākie spēlētāji “Penguins” rindās regulārajā čempionātā bija Jevgēņijs Malkins, kuram 74 punkti, un Braiens Rasts, kuram 56 punkti. Tikmēr “Canadiens” līderi ir Tomass Tatars (61 punkts) un Filips Dano (47 punkti).