Bļugers un “Penguins” izgāž otro un trešo periodu zaudējumā (VIDEO)

08/03/2020 22:11

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) šovakar Latvijas izlases uzbrucējs Teodors Bļugers un Pitsburgas ”Penguins” ar 2:6 zaudēja Karolīnas “Hurricanes”.

Bļugers šajā spēlē spēlēja ceturtajā virknējumā kopā ar Brendonu Tanevu un Semu Lafertiju. Latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 12 minūtes un 35 sekundes, vienu reizi bloķēja pretinieku metienu, uzvarēja 45% iemetienu, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva negatīvu lietderības koeficientu -1.

Pirmā periodā vidū pirmos vārtus “Penguins” komandā guva 40 gadus vecais līgas veterāns Patriks Marlo, bet jau pēc 33 sekundēm Morgans Gīkijs izlīdzināja spēles rezultātu. 7:28 līdz pirmās trešdaļas beigām Bļugers nopelnīja noraidījumu par pretinieka turēšanu. Jevgēņijs Malkins, realizējot skaitlisko vairākumu pieci pret trīs, perioda 17 minūtē izvirzīja mājiniekus vadībā ar 2:1.

Otrajā trešdaļā “Hurricanes”, pateicoties aizsarga Džeikoba Slavina precīzajam metienam no zilās līnijas, rezultātu izlīdzināja, bet, iesākoties perioda pēdējām divām minūtēm, Džeiks Gardiners jau izvirzīja vadībā viesus ar 3:2.

Trešajā spēles nogrieznī Džastins Viljamss veiksmīgi vārtu priekšā pielaboja partnera mesto ripu un panāca 4:2 savas komandas labā. Piecas minūtes līdz trešā perioda beigām, pēc veiksmīga rikošeta ripa vārtu priekšā nonāca pie Viljamsa, kurš iemeta savu otro ripu spēlē un palielināja vienības pārsvaru līdz 5:2. Nedaudz vairāk par minūti bija nepieciešams, lai “Hurricanes” gūtu vēl vienus vārtus. Ar otro vārtu guvumu savā pirmajā NHL spēlē atzīmējās Gīkijs, nodrošinot komandas uzvaru ar 6:2.

Šosezon līdz šim aizvadītajās 68 spēlēs Bļugers ir guvis deviņus vārtus un izdarījis 13 rezultatīvas piespēles.

Ar 68 mačos izcīnītiem 84 punktiem Pitsburga šobrīd ieņem piekto vietu Austrumu konferencē

Latvieša pārstāvētā ”Penguins” nākamo maču aizvadīs 11. martā, kad plkst. 1:00 pēc Latvijas laika spēkosies ar Ņūdžersijas “Devils”.