Bļugers un “Penguins” pret Ovečkinu agrajā spēlē lūkos izcīnīt sezonas pirmo uzvaru

17/01/2021 15:06

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins”, kuru pārstāv latviešu uzbrucējs Teodors Bļugers, šodien plkst. 19:00 pēc Latvijas laika savā laukumā spēkosies ar Vašingtonas “Capitals”.

“Penguins” šosezon izjutuši tikai zaudējumu rūgtumu, jo divās spēlēs ciesti tikpat zaudējumi. Tikmēr Vašingtona ir pilnīgi pretējā situācijā, jo “Capitals” ir divi panākumi divās spēlēs.

Bļugers šosezon vēl nav atvēris savu punktu kontu. Latvietim abos mačos ir negatīvs lietderības koeficients -2 un izdarīti divi metieni pa vārtiem. Tāpat viņš uzvarējis 27,27% iemetienu.

“Penguins” rezultatīvākie spēlētāji pagaidām ir Brendons Tanevs un Marks Jankovskis – katrs ir tikuši pie trīs punktiem. Arī Vašingtonai abiem rezultatīvākajiem spēlētājiem Timotijam “T.J” Ošī un Niklasam Bakstromam ir pa trīs punktiem.

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/02/2021 23:02

Štelmahera spīts un ko saka skaitļi – kā Latvija pazaudēja biļeti uz EČ finālturnīru

Latvijas basketbols šobrīd nepiedzīvo vieglākos laikus. Abas galvenās valsts izlases nav kvalificējušās kontinenta lielākajam basketbola forumam, kaut gan darbs bija ne tikai izdarāms, bet klasificējās “obligāti izdarāmo” sarakstā. Šajā materiālā…