Bļugers uzvar 56% iemetienu, Krosbijs atnes “Penguins” uzvaru (VIDEO)

11/04/2022 07:17
Teodors Bļugers

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Teodors Bļugers un Pitsburgas “Penguins” ar rezultātu 3:2 papildlaikā pieveica Nešvilas “Predators”, pārtraucot četru zaudējumu sēriju.

Bļugers uz ledus šoreiz pavadīja 11 minūtes un 32 sekundes, kuru laikā izcēlās ar vienu metienu pa pretinieku vārtiem, vienu bloķētu metienu, kā arī latvietis uzvarēja piecus no deviņiem jeb 56% iemetienu.

Pirmajā periodā jau piektajā minūtē “Penguins” kapteinis Sidnijs Krosbijs izvirzīja Pitsburgas vienību vadībā. Tikmēr trešdaļas izskaņā izlīdzinājumu uz rezultāta tablo panāca “Predators” hokejists Mets Dušēns. Savukārt otrajā periodā abas komandas nespēja gūt vārtus.

Noslēdzošajās pamatlaika 20 minūtēs otro ripu “Penguins” vārtos raidīja Niks Kazinss, bet jau pēc nedaudz vairāk kā četrām minūtēm ar precīzu metienu atzīmējās Džeisons Zakers. Uzvarētāju noteikšanai bija nepieciešams aizvadīt pagarinājumu, kurā “Penguins” uzvaru atnesa Krosbijs.