Blūma produktīvais sniegums palīdz “Parma” cienīgi pretoties “Zenit”

11/11/2018 20:11

VTB Vienotās līgas kārtējā mačā ar lielisku sniegumu izcēlies latviešu basketbolists Jānis Blūms, kurš guva 18 punktus, taču viņa pārstāvētā Permas “Parma” ar 76:84 atzina spēcīgās Sanktpēterburgas “Zenit” pārākumu.

Latvijas speciālista Nikolaja Mazura vadītajai “Parma” nepadevās pirmais puslaiks, kurā mājinieki piekāpās ar rezultātu 30:46. Otrajā puslaikā Permas vienība izmisīgi centās atspēlēties, kas tai daļēji arī izdevās, tomēr beigās piedzīvota neveiksme ar 76:84.

Pieredzējušais Jānis Blūms laukumā zaudētāju rindās bija 23:30 sekundes, gūstot 18 punktus (2/2 – 2p., 3/8 – 3p., 5/6 – s.m.), kā arī izceļoties ar trim atlēkušajām bumbām, vienu rezultatīvu piespēli, divām kļūdām, divām piezīmēm un trim izprovocētiem noteikumu pārkāpumiem.

Šāds sniegums ļāva latvietim kļūt par savas komandas rezultatīvāko spēlētāju.

“Parma” ar bilanci 2-4 VTB Vienotās līgas kopvērtējumā ir desmitajā vietā.

Tikmēr Itālijas A Sērijā Daira Bertāna pārstāvētā Milānas “AX Armani Exchange Olimpia” mājās ar 100:75 sagrāva Redžio di Emīlijas “Grissin Bon”.

Bertāns laukumā pavadītajās piecās minūtēs spēja iemest piecus punktus (1/2 – 3p., 2/2 – s.m.), savākt vienu atlēkušo bumbu un nopelnīt vienu piezīmi.

“AX Armani Exchange Olimpia” ar bilanci 6-0 ieņem Itālijas čempionāta līderpozīciju.