Blūms: Ja kaut kas notiktu ar vefiņu, tad profesionālais basketbols Rīgā būtu izmiris

Jānis Blūms, sportazinas.com
Jānis Blūms | Foto: Mikus Kļaviņš/estlatbl.com

Latvijas izlases basketbolists komentējis situāciju Latvijas klubu basketbolā, kā arī atcerējies Eiropas čempionātu 2011. gadā.

“Domāju, ka 2011. gada izlasesmodelis bija arī skatītājiem simpātisks. Laukumā džeki cīnījās, bija jaunas personības. Tāpat arī, ja pēkšņi turamies pretī Francijai un gandrīz uzvaram. Mēs no tā laika komandu uzbūvējām no jauna. Manuprāt, viss basketbols pēc tam gāja uz augšu,” sarunā ar Kasparu Dvinski 2011. gada Eiropas čempionātu atcerējās Blūms.

“Jāskatās, vai vispār čempionāts būs. Jācer, ka būs. “VEF Rīga” tagad ir pieteicies FIBA Čempionu līgai. Domāju, ka ir ļoti labi, ka mums ir šāda komanda. Ja kaut kas notiktu ar vefiņu tad profesionālais basketbols Rīgā būtu izmiris. Tagad gatavojos uz nākamo sezonu, kā būs, redzēsim,” teica Latvijas izlases kapteinis.

“Latvijas klubu basketbolā ir krities līmenis. Daudz spēlētāju arī ir beiguši spēlēt, kā arī pieļauju, ka tagad pēc pandēmijas vēl vairāki spēlētāji vairs nespēlēs. Jo, ja jāuztur ģimene un tu pēdējo algu saņem martā, un pēc tam tā būs tikai varbūt septembrī vai oktobrī, tad ir jāmeklē papildus varianti,” secināja Blūms.

Saruna ar Jāni Blūmu

2011. gadā jaunā un talantīgā Latvijas izlase Eiropas čempionātā tikās arī ar zvaigžņoto Francijas valstsvienību, kuras sastāvā spēlēja tādas zvaigznes kā Tonijs Pārkers, Boriss Diavs un Nikolā Batums! 🏀🇱🇻 Pirms skatīsimies šo spēli, sazinājāmies un kavējāmies atmiņās kopā ar Jāni Blūmu!

Gepostet von TV3 Sport Latvija am Donnerstag, 21. Mai 2020

Blūms šo sezonu aizvadīja Latvijas – Igaunijas un FIBA Čempionu līgā “VEF Rīga” rindās. Latvijas un Igaunijas apvienotajā līgā viņš šosezon vidēji guva 10,4 punktus, atdeva 2,2 rezultatīvas piespēles.

FIBA ČL aizsargs atzīmējās ar 9,8 punktiem vidēji spēlē un no tālmetienu līnijas grozam uzbruka ar 46,6% precizitāti.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par