Blūms rezultatīvs limitētā spēles laikā “Parma” zaudējumā pret CSKA

15/02/2019 23:46

VTB Vienotajā līgā jau septīto zaudējumu pēc kārtas šovakar cieta Jāņa Blūma pārstāvētā Permas “Parma” vienība, kas savā laukumā ar rezultātu 69:79 (16:24, 20:13, 16:30, 17:12) piekāpās turnīra līdervienībai un esošajai čempionei Maskavas CSKA.

Latvijas izlases kapteinis Blūms cīņā iesaistījās no rezervistu soliņa un nospēlētajās 8:52 minūtēs paguva atzīmēties ar septiņiem punktiem (2p. 2/2, 3p. 1/2), vienu rezultatīvu piespēli, vienu kļūdu, vienu piezīmi un negatīvu +/- rādītāju -2.

Rezultatīvākais “Parma” sastāvā ar 14 punktiem bija lietuvietis Eigirds Žukausks, tikmēr CSKA rindās ar 18 punktiem izcēlās Vils Klaibērns.

Blūms šosezon VTB Vienotās līgas turnīrā palīdzējis ar vidēji 17:50 minūtēs gūtu 7,1 punktu, 1,6 rezultatīvām piespēlēm, tālmetienus realizējot ar sev pieticīgo 28% precizitāti.

Turnīra kopvērtējumā “Parma” ar trim uzvarām un 12 zaudējumiem ierindojas priekšpēdējā, 13. pozīcijā, kamēr CSKA ar bilanci 17-2 ir līdere.

Tikmēr cita latviešu basketbolista Ojāra Siliņa pārstāvētā Avelīno “Sidigas” piektdien piedzīvoja zaudējumu Itālijas kausa ceturtdaļfinālā.

“Sidigas” vienība savā laukumā ar rezultātu 92:95 (12:28, 28:19, 40:22, 12:26) piekāpās Brindisi “Happy Casa” vienībai.

Siliņš šajā mačā laukumā pavadīja 33 minūtes, kuru laikā iemeta piecus punktus. Viņš grozā raidīja vienu no diviem divpunktu metieniem un vienu no sešiem trejačiem.

Latvijas basketbolists šajā cīņā izcēlās arī ar piecām atlēkušajām bumbām, divām rezultatīvām piespēlēm, vienu pārtvertu bumbu, divām piezīmēm un diviem izprovocētiem noteikumu pārkāpumiem.

Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākais ar 26 punktiem bija Edrians Benkss.

Ceturtdien, nespēlējot Dairim Bertānam, zaudējumu kausa ceturtdaļfinālā piedzīvoja arī Itālijas čempione Milānas “AX Armani Exchange Olimpia”, kas savā laukumā ar 84:86 piekāpās Boloņas “Segafredo Virtus”.

Itālijas kausa pusfināli notiks sestdien, bet fināls – svētdien.