Bobrovs Eiropas čempionātā peldēšanā izcīna 37. vietu 200 metros brasā

19/05/2021 13:22
Daniils Bobrovs

Augstāko vietu no četriem startējušajiem Latvijas sportistiem Eiropas čempionātā peldēšanā trešdien izcīnīja Daniils Bobrovs, kurš ierindojās 37.vietā 200 metros brasā. Bobrovs 200 metros brasā savā peldējumā ieņēma otro vietu astoņu sportistu vidū, sasniegdams rezultātu divas minūtes un 15,20 sekundes. Ar to iekļūšanai nākamajā sacensību kārtā nepietika, ierindojoties 37.vietā 47 sportistu vidū.

Ģirts Feldbergs 100 metros uz muguras savā peldējumā ar laiku 55,72 sekundes ieņēma piekto vietu desmit peldētāju konkurencē, bet kopvērtējumā bija 41.vietā 58 sportistu vidū, pusfinālam nekvalificējoties.

200 metru peldēšanā brīvajā stilā Ieva Maļuka savā peldējumā ierindojās devītajā vietā desmit sportistu konkurencē, ar rezultātu divas minūtes un 2,59 sekundes kopvērtējumā ieņemot 43.vietu 66 sportistu vidū. Arina Baikova šajā pašā disciplīnā savā peldējumā ar laiku divas minūtes un 4,90 sekundes ierindojās astotajā vietā desmit sportistu vidū, kopvērtējumā ieņemot 57.vietu. Pusfinālam Latvijas peldētājas nekvalificējās.

Latviju Eiropas čempionātā Ungārijā pārstāv seši sportisti – Arina Baikova, Arina Sisojeva, Ieva Maļuka, Gabriela Ņikitina, Daniils Bobrovs un Ģirts Feldbergs. Eiropas čempionāts ūdens sporta veidos, kurā piedalās sportisti no 51 valsts, sākās jau šīs nedēļas sākumā, peldēšanas sacensībām norisinoties no 17. līdz 23.maijam. Latvijā dzīvojošie sportisti uz Budapeštu devās jau piektdien, savukārt dienu vēlāk delegācijai no Kazaņas pievienojās arī Arina Baikova.