“Bochum” iesit četrus vārtus un pārsteidz “Bayern”

13/02/2022 00:00

Vācija

Šodien Vācijas bundeslīgā norisinājās vairākas spēles. Vienā no tām par pārsteigumu parūpējās “Bochum” komanda, kas ar rezultātu 4:2 apspēlēja līgas līdervienību Minhenes “Bayern”, sagādājot pretiniekiem ceturto zaudējumu bundeslīgā šosezon.

Pēc pirmā puslaika “Bochum” atradās vadībā ar rezultātu 4:1, lai gan rezultātu mača devītajā minūtē atklāja “Bayern” uzbrucējs Roberts Levandovskis, turpinājumā pirmajā puslaikā izcēlās tikai “Bochum” futbolisti – Kristofers Antvi-Adžejs, Jirgens Lokadija, Kristians Gamboa un Gerits Holtmans. Savukārt otrajā puslaikā vienus vārtus “Bayern” atguva Levandovskis.

Vēl šodien Vācijas čempionātā pie uzvarām tika arī Menhengladbahas “Borussia” (3:2 pret “Augsburg”), “Wolfsburg” (1:0 pret Frankfurtes “Eintracht”) un “Greuther Furth” (2:1 pret Berlīnes “Hertha”), bet spēle neižķirti 1:1 noslēdzās starp “Freiburg” un “Mainz” komandām.

Anglija

Arī Anglijas premjerlīgā šodien notika vairāki dueļi. Vienā no tiem Mančestras “United” jau otro maču pēc kārtas nospēlēja neizšķirti, šoreiz ar 1:1 pret “Southampton”. Tāpat panākumus svinēja arī Liverpūles “Everton” (3:0 pret Līdsas “United”) un “Brighton” (2:0 pret “Watford”), savukārt pa vienam punktam iekrāja “Brentford” un “Crystal Palace” (1:1).