Bogdanovičam atzīstams sniegums daudzdienu velobrauciena posmā Malaizijā

26/09/2023 13:08
Nokopēts
Māris Bogdanovičs

Latvijas riteņbraucējs Māris Bogdanovičs otrdien Malaizijā finišēja septītajā vietā “Tour de Langkawi” (UCI kat.2.Pro) ceturtajā posmā, bet Andris Vosekalns ierindojās 121.vietā.

Riteņbraucēji otrdien veica 140,2 kilometrus garu distanci ar vienu trešās kategorijas kāpumu un trim sprinta starpfinišiem. Lielās grupas finišā uzvaru izcīnīja čehs Daniels Babors no “Caja Rural – Seguros RGA” vienības, kurš finišēja pēc trim stundām, sešām minūtēm un piecām sekundēm. Otrais ar tādu pašu laiku bija “Bolton Equities Black Spoke” komandas pārstāvis jaunzēlandietis Džordžs Džeksons, bet trešais finiša līniju šķērsoja beļģis Saša Vēmēss no “Human Powered Health”.

“Hengxiang” komandu pārstāvošais Bogdanovičs finišā uzrādīja tādu pat laiku kā uzvarētājs, bet viņa komandas biedrs Vosekalns finišēja pēdējā 121.pozīcijā, no posma uzvarētāja atpaliekot piecas minūtes un 28 sekundes.

Kopvērtējumā par līderi kļuvis Džeksons, kurš par sešām sekundēm apsteidz itālieti Enriko Dzanončello (“Green Project-Bardiani CSF-Faizane”).Vēl četras sekundes atpaliek britu riteņbraucējs Saimons Karrs (“EF Education-EasyPost”). Bogdanovičs līderim zaudē 31 minūti un piecas sekundes, kas ļauj ieņemt 109.vietu, bet Vosekalns ar 38 minūšu un 24 sekunžu deficītu ir pēdējais 121.sportista konkurencē.

Sacensības astoņu posmu garumā noslēgsies 30.septembrī.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām