Bojā gājušā Salas lieta: FIFA piedraud Kārdifas “City”

Emiliano Sala, sportazinas.com
Emiliano Sala | Foto: Grouvy Sport

Starptautiskās Futbola federāciju asociācija (FIFA) piedraudējusi Anglijas pēc spēka otrās līgas komandai Kārdifas “City” ar spēlētāju iegādes aizliegumu, ja tā nesamaksās nepieciešamo naudas summu Francijas klubam “Nantes”.

Jau ziņots, ka Kādifas “City” ir nepieciešams samaksāt transfēra pirmo maksu par šogad bojā gājušo argentīniešu futbolistu Emiliano Salu.

Jaunākā informācija liecina, ka FIFA piedraudējusi “City” komandai, ka tai tiks piespriesta trīs transfēru logu diskvalifikācija. Proti, nākamajos trijos pāreju periodos komanda nedrīkstēs iegādāties jaunus spēlētājus, ja nesamaksās sešus miljonus dolāru “Nantes” vienībai.

Anglijas komanda iepriekš iebilda FIFA, jo tā uzskata, ka futbolists nāves dienā nebija reģistrēts komandas sastāvā. Tāpat vienība norādīja, ka tā ir dziļi vīlusies par Spēlētāju statusa komitejas lēmumu, kas bijis nelabvēlīgs “City”.

Kārdifas “City” janvārī par kluba rekordsummu 17 miljoniem eiro) “Nantes” 28 gadus veco uzbrucēju Salu. 21.janvārī viņš ar mazu “Piper PA-46 Malibu” lidmašīnu devās no Nantes uz Kārdifu, tomēr tā pazuda no radariem.

Februāra sākumā pēc ilgiem meklējumiem Lamanša dzelmē tika atrasta pazudusī Salas un pilota Deiva Ibotsona lidmašīna. Tajā tika atrastas tikai Salas mirstīgās atliekas. Pēc tam tika ziņots, ka spēlētājs miris no galvas un krūškurvja traumām, taču augustā kā viņa nāves iemesls tika minēta, iespējams, saindēšanās ar tvana gāzi.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par