Boksa fani visā pasaulē apsmej Briedi par absurdo tetovējumu

11/01/2022 17:00
Maira Brieža tetovējums

Latviešu boksa zvaigznes Maira Brieža tetovējums, kas veltīts Džeikam Polam, izraisījis kārtīgu sašutuma vilni internetā.

Jau vēstīts, ka vakar Brieža “Instagram” parādījās video, ar kuru latvietis kārtējo reizi mēģina uz cīņu izaicināt “Youtube” zvaigzni Polu. Šoreiz Briedis izšķīries par soli uz kājas uztetovēt Pola vārdu. Zem ieraksta Briedis ierakstījis aicinājumu Polam atsaukties uz šo izaicinājumu. “Laiks savākt savu slikto karmu, Džeik Pol. Pacel telefonu…” Jau iepriekš latvietis veidojis vairākus provokatīvus video adresētus tieši Polam.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mairis Briedis (@mairisbriedis)

Arī pirms tam latvietis saņēma lielu kritikas devu gan no faniem, gan no citiem bokseriem, jo Briedis izmisīgi mēģina panākt cīņu, kamēr Pols viņu ignorē, jo nevienu reizi nav sniedzis nevienu komentāru par iespējamo cīņu. Pēc video publicēšanas līdzjutēji bijuši skarbi. “Man patīk Briedis, bet tā ir traģēdija”, raksta viens no viņiem, savukārt cits pauž viedokli, ka latvietim “neesot smadzeņu”.

Tāpat netrūkst viedokļu, ka tetovējums nav īsts, kamēr vēl viens fans to sauc par “sasodīti neveiklu”.

Malā nav palicis arī žurnālists Almants Poikāns. “Mairis savu latiņu slidina arvien zemāk un zemāk. No kādreizējā Lāčplēša pāri palikusi vien ļipa,” skarbs bija Poikāns.

“Šāds tetovējums ir ļoti stulba ideja. Nav nekādas iespējas, ka Pols kādreiz dosies uz ringu pret Briedi,” arī šāds viedoklis internetā sastopams diezgan bieži.

Brieža un viņa promoutera Kalle Zauerlanda provokācijas tiek realizētas ar mērķi nopelnīt naudu, taču Pola piekrišana šādai cīņai, visticamāk, nebūtu loģiska, jo Briedis ir viens no labākajiem pasaules bokseriem pirmā smagā svara kategorijā, kamēr Pols joprojām ir uzskatāms par amatieri un abu līmeņu atšķirība ir milzīga.

 

 

 

Pieslēgties

Dienas fokusā

Rihards Bukarts
17/05/2022 09:57

Rihards kā mērķis, Sotnieks kā skatītājs un kļūdu atkārtošana – septiņi novērojumi pēc PČ spēles pret Norvēģiju

“Kā komanda mēs varējām nospēlēt krietni labāk, bet pats galvenais ir tas, ka izcīnījām trīs punktus,” aptuveni šādas domas, varbūt pateiktas ar citu vārdu palīdzību, skanēja pēc Latvijas un Norvēģijas…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…