Boksa leģenda Pakjao pēc karjeras beigām apsver iespēju iegādāties NBA komandu

Menijs Pakjao, sportazinas.com
Menijs Pakjao | Foto: NY Post

Leģendārais filipīniešu bokseris apsver iespēju pēc karjeras beigām iegādāties kādu Nacionālās basketbola asociācijas () komandu, sportists atklājis medijam TMZ.

Jau ziņots, ka vieglā svara bokseris Pakjao (62-7-2) sestdien aizvadīja 71. karjeras cīņu un 12 raundos pēc punktiem pārspēja amerikāni Kītu Tūrmanu (29-1-0), kurš savas karjeras laikā vēl ne reizi nebija zaudējis.

40 gadus vecais Pakjao izcīnīja pasaules čempiona jostu vieglajā svarā Pasaules boksa asociācijas (WBA) kategorijā, kļūstot par šīs kategorijas super-čempionu.

“Esmu par to domājis,” sacīja Pakjao. “Šobrīd man pieder basketbola līga Filipīnās, kas šobrīd kļuvusi ļoti populāra. Es mīlu basketbolu un domāju, ka varētu būt veiksmīgs NBA komandas īpašnieks.”

Pakjao pieder Maharlika Filipīnu basketbola līga (MPBL), kurā spēlē 31 komanda no visas valsts. Zīmīgi, ka pats Pakjao ir liels basketbola fans, turklāt pats kādreiz nodarbojies ar šo sporta veidu un bijis arī trenera arodā.

Pakjao ir vienīgais bokseris vēsturē, kurš spējis izcīnīt pasaules čempiona titulus astoņās dažādās divīzijās. Tāpat viņš iesaistās arī politiskās aktivitātēs.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par